Проводимо ремонт цифрової техніки. Низькі ціни. Висока якість послуг.

Ремонт сервіс техніки - "Золоті руки"

У 2005 році прийшла чудова ідея - створити сервіс з ремонту техніки в Києві, в якому об'єднати найкращих майстрів з ремонту та обслуговування в різних сферах: побутова техніка, цифрова техніка, комп'ютерна сфера, відновлення даних, побутові ремонти, ремонти квартир та офісів.

Таким чином ця "наполеонівська" ідея вилилася у створення унікального за своїм розмахом проекту - майстерні з ремонту побутової техніки "Золоті руки". Ми зібрали найкращих майстрів у своїх сферах, чи то ремонт холодильників, телевізорів чи ремонт квартир. При цьому ми наблизилися до демократичного формування цін. У наш непростий час ремонт має бути доступним кожному мешканцю Києва. Тому ви не знайдете високих цін на види ремонтів, що пропонуються нашим ремсервісом.

Ми працюємо по всьому Києву. У кожному районі міста у нас є майстри, які оперативно зможуть до вас приїхати, продіагностувати вашу техніку, і в разі потреби - провести ремонт вдома. Якщо поломка складна або ви просто не хочете проводити ремонт вдома, ми зможемо відремонтувати ваш апарат у наших майстернях, які є в кожному районі міста.

У нас працюють лише досвідчені майстри з великим стажем. На всі види наших робіт ви отримаєте гарантію.

За 10 років роботи на українських просторах, наш ремсервіс був обраний величезною кількістю людей як "домашній майстр", до якого можна звернутися у разі будь-якої поломки. Нас радять друзям та знайомим. Також люди люблять наших партнерів, сервіс globalmaster.com.ua.

Зверніться до нашого ремонту майстер сервіс, і ви точно будете знати кому довірити наступні ремонти своєї техніки - щоб вам не виставляли завищені ціни, проводили ремонт якісно та оперативно. З сервісом послуг із ремонту "Золоті руки" ваша техніка в надійних руках!

Ремонт цифрової техніки

Сміливо звертайтесь до нашої компанії ремонту сервісного обладнання, якщо вам необхідний ремонт ноутбуків, комп'ютерів, телевізорів, планшетів, моніторів, відео-, аудіо- та іншої техніки в сервісному центрі техніки в Києві. Ремонт можливий як вдома, так і в майстерні.

Ремонт побутової техніки (Ремонт Побут Сервіс)

Через постійне щоденне використання побутова техніка часто ламається. Ми проводимо ремонт холодильників, пральних та посудомийних машин, мікрохвильових печей, електроплит, газових, склокерамічних, індукційних плит, варильних поверхонь, духовок, кондиціонерів та іншої побутової техніки. Наші майстри роблять ремонт вдома, а у складних випадках можливий ремонт у майстерні.

Побутові ремонти

Якщо вам потрібно зробити ремонт квартири чи офісу або відремонтувати меблі, зробити ремонт у ванній кімнаті чи кухні, пофарбувати стіни, поклеїти шпалери, провести гіпсокартонні, малярські, оздоблювальні роботи – сміливо звертайтесь до "Золотих рук". Вас порадують помірні ціни та якість роботи. У нас працюють у тому числі найкращі майстри з ремонту підлог: стяжки підлог, укладання плитки (послуги плиточника), ламінату, ковроліну, лінолеуму, паркету, паркетної, тротуарної плитки. Також у нас чудові електрики (які проводять будь-які електромонтажні роботи) та сантехніки в будь-яких районах міста, які зможуть приїхати до вас максимально оперативно та усунути поломку. Також замовляйте складання меблів, послуги столяра, чоловіка на годину або домашнього майстра.

Сантех-ремонті

Ми проводимо повний спектр послуг з ремонту та встановлення сантехніки: зварювальні роботи, демонтаж ванни, стояків, фільтрів води, установка посудомийних машин, сантехнічні роботи, підключення пральних машин, розведення труб, встановлення змішувачів, встановлення бойлера и ремонт бойлерів, чищення бойлера, чищення каналізації та прочищення унітазу, заміна або встановлення батарей опалення (радіаторів), встановлення умивальника, ремонт душових кабін.

Встановлення та ремонт охоронних систем

Установка та ремонт домофонів., охоронних сигналізацій і СКУД.