Установка унітазу київ

Установка унітазу Київ

від 300 грн.

Ціни на встановлення та ремонт унітазу

Вид робіт Ціна, від
Встановлення унітазу 350 грн Надіслати заявку
Демонтаж унітазу 180 грн Надіслати заявку
Встановлення унітазу складної конструкції 550 грн Надіслати заявку
Встановлення біде 340 грн. Надіслати заявку
Ремонт, заміна бачка 280 грн. Надіслати заявку
Ремонт, заміна гофри 280 грн. Надіслати заявку

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Встановлення (монтаж) унітазу

Установка унітазу – це непроста справа навіть для досвідченого сантехніка. Саме тому самостійно проводити демонтаж або установку унітазів у Києві та іншої сантехніки не рекомендується, адже при неправильному монтажі у вас може просто затопити всю ванну.

Способи монтажу унітазу:

1) Монтаж на підлогу (цемент або плитка). У даному випадку унітаз монтується за допомогою шурупів, що вкручуються в підлогу.
2) Монтаж тафту. Тафта є шматок деревини, оброблений оліфою. У низу тафти кріпляться анкера (найчастіше цвяхи). У цьому випадку унітаз також монтується за допомогою шурупів.
3) Монтаж на епоксидний клей. Перед початком монтажу слід очистити обидві поверхні (нижню частину унітазу та підлогу) від бруду, жиру. Після чого поверхні зачищаються наждачним папером або аналогом, після чого заново очищаються та знежирюються. Наступним кроком на підлогу наноситься шар клею завтовшки близько 5 мм, після чого унітаз міцно притискається до підлоги.

Для застигання смоли та бетонної суміші потрібно мінімум 11 годин.

Крім того, випуск унітазу необхідно змастити і просочити суриком розведеним в оліфі. Після цього випуск обмотується просмоленою клоччям.

Наступним кроком буде монтаж зливного бочка. У цьому немає нічого складного, адже потрібно лише підключити відповідні труби для води та встановити відповідні отвори. Щодо високих бачків, то для їх монтажу необхідно обов'язково викликати фахівця.

Ремонт туалету

Ремонт в туалеті може бути запланованим заходом, коли сім'я збирається зробити ремонт усієї квартири, прораховуючи всі деталі бажаного інтер'єру, а може бути терміновим, як після в'їзду новий будинок або після поломки старого агрегату.

Починається монтаж унітазу з підбору відповідної моделі. Сучасні виробники дозволяють вибрати варіант з огляду на просторові можливості туалету, розташування сантехнічних деталей. Стандартний тип унітазу (компакт) розширили моделі з інтегрованим зливним бочком (моноблоком), підвісним, вмонтованим у стіну

Виробники унітазів, у розрахунку збільшити кількість споживачів, випускають моделі для різних бюджетів, і це відбивається на якості продукції, що випускається. Тому підібрати порцелянового друга необхідно уважно вивчаючи поверхню наявність фабричних шлюбів.

Також розв'язанням проблеми невеликого приміщення може бути кутовий унітаз, який зможе забезпечити хорошу функціональність, маючи при цьому невелику площу.

Заміна старого унітазу

Заміна унітазу на новий починається з демонтажу. Потім потрібно приготувати підлогу, прибравши залишки попереднього унітазу і підрівнявши поверхню за допомогою швидковисихаючого розчину. Потім проводиться установка унітазу та з'єднання з каналізацією та перевірка цього з'єднання на герметичність. За умови, що все добре, можна встановити унітаз і закріпити його. Встановлення туалету потрібно виконувати з особливою серйозністю, оскільки недотримання технічних стандатрів може призвести до багатьох клопотів під час експлуатації.

Якщо ви вибираєте сервіс для виконання якісної установки унітазу в Києві та області, то сервіс «Золоті руки» стане чудовим помічником. Наші майстри виконують всі типи заміни та монтажу унітазів.