Заміна стояків Київ

Заміна стояка в Києві

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Сантехнік узгодить із вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає роботи.
від 450 грн.

Виконуємо послуги

 • Ремонт стояків
 • Заміна стояків

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Заміна стояків у Києві та області

Заміна стояка у квартирі або приватному будинку – це досить клопітка задача. Потрібно придбати нові труби, а також домовитися із сусідами та ЖЕКом. Якщо всі ці етапи виконані, то все, що вам залишається, це знайти фахівця, який якісно та недорого проведе всі роботи із заміни стояка.

Сьогодні сталеві та оцинковані труби практично не застосовуються, існує набагато кращі сучасні матеріали. Найпопулярніші це полівінілхлоридні та поліпропіленові труби, що використовуються для стояків. Фішка подібних труб - дуже низька ціна, простота монтажу, несхильність до корозії і довгий термін служби.

Якщо ви вирішили замінити каналізаційний стояк, то вам слід враховувати, що місця з'єднання часто залиті сіркою для герметичності, тому розбиранням старої системи також повинен займатися досвідчений сантехнік. Це саме стосується й інших систем. Робота із сантехнікою потребує певного досвіду, а також вузькоспеціалізованої техніки, яка знайдеться далеко не у кожного.

Стандартна ціна заміни стояка водопостачання 450 грн., а каналізаційного стояка – 550 грн.

У нашій компанії працюють тільки професійні майстри, які сумлінно ставляться до своєї роботи. Саме тому ми з упевненістю гарантуємо найвищу якість роботи із заміни стояків у Києві.

Крім того, наші фахівці ще й чуйні та доброзичливі люди, вони завжди проконсультують вас і дадуть кілька порад щодо правильної експлуатації та обслуговування водопровідної, опалювальної та каналізаційної систем. Наприклад, хороший майстер знає, що не потрібно закривати труби пластиком або плиткою, як би естетично не виглядала закрита конструкція. Справа в тому, що при раптовому прориві стояка або при його невеликій протіканні, вам доведеться розбирати весь свій ремонт, який, напевно, обійшовся недешево.

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.