Прочищення каналізації Київ

Прочистка каналізації

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Сантехнік погодить з вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає чищення каналізації.
від 220 грн.

Ціни на основні послуги з прочищення

Вид робітВартість

Усунення простих побутових засорів

від 280 грн. Надіслати заявку

Усунення складних побутових засорів

від 390 грн. Надіслати заявку

Усунення засмічення із застосуванням спецобладнання

від 860 грн. Надіслати заявку

Усунення засмічення електромеханічним способом

від 990 грн. Надіслати заявку

Усунення засмічення гідродинамічним способом

від 1000 грн. Надіслати заявку

Усунення засмічення з розбором труб

від 1000 грн. Надіслати заявку

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Каналізаційна система в будинку має бути максимально простою, щоб засмічення в ній траплялося якомога рідше. Але, на жаль, такий підхід періодично дає збої. Також засмічення відбуваються через те, що деякі безвідповідальні мешканці змивають в унітази ганчірки, солоні помідори та багато інших видів великогабаритної сміття.

Прочищення каналізації в Києві

Самостійна прочистка каналізації можлива за допомогою вантузів. Але цей захід допомагає лише частково. У більшості випадків, як це не сумно, вантуз є абсолютно марним інструментом.

Як показує практика, причинами засмічення може стати не лише змивання в каналізацію різноманітної сміття, а й аварійний стан труб. Постійне іржавіння і відшаровування металу, що окислився, призводить до того, що внутрішні поверхні труб стають схожими на наждак. І досить одному тільки великому шматку відвалитися від стіни. Як він знову прилипне до неї ж, але вже в іншому місці та під іншим кутом. Декілька таких шматків – і все, засмічення гарантовано.

Причина засмічення, описана вище, не піддається самостійному очищенню каналізації жодними способами. Впоратися з нею може, хіба що, майстер зі спецобладнанням. Це головна причина через яку відразу ж після виявлення засмічення, вам потрібно зателефонувати до відповідної фірми. Ми надаємо послуги з очищення каналізації на професійному рівні.

На жаль, сьогодні нерідкі випадки, коли майстер дуже значно затримується, змушуючи замовників довго чекати. А після його появи починається найцікавіше: через неакуратне поводження з інструментами досить часто відбуваються пошкодження санвузлів.

Наші ж сантехніки мають найвищу кваліфікацію і завжди акуратні та обачні при роботі в квартирах клієнтів, особливо при прочистці каналізації в Києві!

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.