Установка бойлера київ

Установка бойлера Київ

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Майстер погодить з вами вартість робіт, приїде в обумовлений час і оперативно виконає встановлення або ремонт бойлера.
від 450 грн.

Ціни на встановлення бойлера (водонагрівача)

Вид робітВартість

Встановлення накопичувального бойлера

450 грн. Надіслати заявку

Встановлення проточного бойлера

500 грн. Надіслати заявку

Демонтаж бойлера

150 грн. Надіслати заявку

Ремонт бойлера

від 200 грн. Надіслати заявку

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Встановлення та підключення бойлера в Києві та області

Звичайно, кожна людина любить полежати в гарячій ванні, це і відмінний спосіб розслабитися, і чудова можливість відпочити після трудового дня. Однак комунальні служби часто не дають цього зробити, відключаючи гарячу воду. Щоб позбавитися цієї проблеми, достатньо лише зробити установку бойлера. Якщо ви проживаєте в Києві чи найближчій області, довірте цю справу нашим майстрам.

Існує величезний вибір найрізноманітніших водонагрівачів. При виборі бойлера насамперед необхідно звертати увагу на його об'єм, а також надійність матеріалів, з яких він виготовлений. Також варто звернути увагу на спосіб нагрівання води, прилад може бути газовим або електричним.

Після того, як бойлер придбано, потрібно вибрати місце, в якому він буде встановлений. Місце монтажу має бути помірно вологим, а до самого бойлера має бути простий доступ. Найчастіше водонагрівач встановлюють у туалеті.

Монтаж бойлера, звичайно ж, краще довірити професіоналу, який має необхідні знання про конструкцію приладу, кваліфікацію, а всі необхідні інструменти та кріплення. Наша компанія пропонує такі послуги. Усі роботи проводяться дуже швидко та з належною якістю.

Скільки коштує установка водонагрівача: ціна роботи та вартість виклику фахівця

Вартість установки бойлера в Києві, в нашій компанії складає від 400 грн. Вона може трохи змінюватись в залежності від моделі водонагрівача та об'єму робіт.

Майстри, які працюють у нашій компанії – справжні професіонали, вони можуть похвалитися багаторічним робочим стажем та сумлінним ставленням до своєї роботи. Ми працюємо сім днів на тиждень без перерв та вихідних, і ми готові приїхати вам тоді, коли вам буде зручно. Адже зручність наших клієнтів є пріоритетом для нас.

Ми не тільки встановлюємо бойлери, але й ремонтуємо, готові взятися за будь-яку, навіть дуже складну проблему, незалежно від моделі вашого приладу. Ми пропонуємо дійсно якісні послуги, величезна кількість наших клієнтів вже переконалася в цьому, тепер ваша черга.

Для того щоб скористатися нашими послугами по підключенню бойлера, вам необхідно залишити заявку на сайті або зателефонувати до контактного центру за вказаним телефоном.

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.