Ремонт газових плит Київ

 • Ремонт будь-яких моделей
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. За вашою згодою, здійснить підключення або ремонт.
від 100 грн.

Поширені поломки

 • Не вмикається
 • Не працює конфорка
 • Не горить індикатор тепла
 • Чується тріск

Вартість ремонту електроплити

Вид робіт Ціна
Діагностика (оплачується лише при відмові від ремонту) 100 грн.
Виїзд майстра Безкоштовно
Зміна кабелю живлення від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна клемної коробки від 290 грн. Надіслати заявку
Зміна модуля керування від 320 грн. Надіслати заявку
Ремонт модуля керування від 350 грн. Надіслати заявку
Зміна електроконфорки від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна регулятора режимів конфорки від 280 грн. Надіслати заявку
Відновлення електропроводки від 320 грн. Надіслати заявку
Зміна сигнальної лампи від 220 грн. Надіслати заявку
Зміна трансформатора запалення, термостата, температурного датчика від 280 грн. Надіслати заявку

Ремонт газової плити у Києві

Ні для кого не секрет, що газові прилади набагато небезпечніші за електричні аналоги. Звичайно, всі вони мають спеціальний захист, який повністю нівелює небезпечні якості пристрою у процесі експлуатації. Однак у разі виходу з ладу газового приладу, захисні механізми можуть бути порушені, тому ремонт газових плит повинен здійснюватися виключно професіоналами. Крім того, в процесі усунення несправності недосвідчений майстер може пошкодити пристрій, що може бути вкрай небезпечно.

Якщо ваша газова плита вийшла з ладу або ви відчули запах газу, то перше, що необхідно зробити, це перекрити стояк. Після цього необхідно негайно звертатися за допомогою до майстрів. Будь-які несправності, які зустрічаються на різних моделях газових плит, вам з радістю допоможуть усунути майстри нашої компанії. Вона працює на ринку вже кілька років і встигла здобути довіру багатьох жителів нашої країни.

Серед наших співробітників можна зустріти лише висококваліфікованих робітників, які мають багаторічний досвід роботи, а здійснюючи ремонт, вони користуються найсучаснішим обладнанням та запчастинами.

Якщо вам потрібна кваліфікована допомога, і ви хочете викликати прямо до себе додому досвідченого майстра, ви потрапили точно за адресою. Все що від вас потрібно – це зателефонувати на наш телефон або залишити заявку на сайті (у цьому випадку ми самі зв'яжемося з вами). Після цього вам потрібно буде відповісти на кілька запитань оператора, назвати свою домашню адресу, зручний час візиту нашого фахівця та коротко описати проблему, щоб майстер зміг захопити з собою все необхідне обладнання та деталі. Ми дуже відповідально ставимося до своєї роботи, тому ми не сумніваємося, що наш працівник прийде до вас у точно призначений час і виконає свою роботу з належною якістю в максимально короткий час. Також варто відзначити, що всі наші клієнти обов'язково отримують офіційну гарантію якості від нашої компанії.

Якщо ви хочете, щоб ваша техніка служила довго, навіть після ремонту, звертайтеся за допомогою до професіоналів, тобто до нас.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.