ремонт дверей київ

Ремонт дверей Київ

від 100 грн.

Ціни на ремонт дверей

Вид робітВартість

Установка

від 300 грн. Надіслати заявку

Замок

від 150 грн. Надіслати заявку

Довідник

від 100 грн. Надіслати заявку

Утеплення

від 340 грн./сторона Надіслати заявку

Вічко

від 130 грн. Надіслати заявку

Потрібен ремонт дверей?

У будь-якому будинку та квартирі обов'язково є двері, але в окремих випадках, вони можуть не задовольняти вимоги або раптом зламатися. Це абсолютно неприйнятно. Щоб якомога оперативніше зробити ремонт дверей у Києві, зверніться до нашого сервісу. Наші майстри якісно виконають ремонт дверей або її встановлення. До того ж вони допоможуть вам підібрати найкращі та надійніші матеріали. Професійні майстри зможуть повністю встановити двері, врізати або замінити замок у двері, встановити доводчик і врізати в полотно дверне вічко. Всі ці роботи будуть якісними та правильними.

Наші переваги
 • Якісні матеріали
  Якісні матеріали
  Кожній людині відомо, що хороший ремонт багато в чому залежить від якісних матеріалів. Матеріали, які ми радимо, вже неодноразово перевірені нами ж у різних ремонтах. Крім того, ми можемо провести ремонт з вашими матеріалами.
 • Майстри вузької спеціалізації
  Професійні майстри
  Ми відбираємо до нашої компанії лише висококваліфікованих фахівців, з багатим досвідом та відмінними навичками ремонтних робіт. Крім того, вони використовують якісні сучасні інструменти. Тому ремонт буде проведено на найвищому рівні.
 • Робота без передоплати
  Робота без передоплати
  Для зручності клієнтів ми не беремо передплату за ремонтні послуги. Розрахунок відбувається лише після закінчення виконаних робіт, у встановлені терміни.
 • Пакет безкоштовних послуг
  Пакет безкоштовних послуг
  У будь-якого сервісу високого рівня деякі послуги надаються безкоштовно, оскільки гарний настрій клієнта та позитивні відгуки для нас мають велике значення: більше половини клієнтів приходять до нас за порадою своїх друзів та родичів.