Ремонт квартир

Квартири згодом починають занепадати і для того, щоб відновити їх початковий вигляд, потрібно зробити ремонт квартири. Найяскравіший приклад того, що вже давно настав час провести ремонт – це потертості на шпалерах. Найчастіше вони зустрічаються на кутах чи місцях, де мешканці часто контактують зі стінами. Також можна звернути увагу на стелю, з якої поступово опадає побілка. Ще один приклад – це потертість на підлоговому покритті.

Для того, щоб ремонт квартири вийшов якомога дешевше, потрібно виконати кілька простих кроків:

 • 1. Вирішити, що саме буде ремонтуватися і чого ви хочете домогтися після ремонту;
 • 2. Походити по магазинах і дізнатися про ціни на будматеріали, після чого скласти кошторис витрат на майбутній захід. До речі, якщо використовувати як помічник інтернет, то можна значно скоротити час, необхідний на цю процедуру;
 • 3. Вирішити, яка компанія виконуватиме ремонт.

Ось і все. Усі необхідні процедури закінчені і можна приступати безпосередньо до закупівлі будматеріалів та ремонту. Не завжди можна виконати ремонт самому якісно. Набагато краще для цього найняти спеціалістів, які зроблять ремонт швидко, якісно та недорого. Так-так, саме недорого, оскільки здебільшого бригади завищують ціну на свої послуги і, якщо витратити трохи більше часу, то можна знайти відповідальних робітників за цілком прийнятні гроші.

Оздоблення квартир

Оздоблення квартири можна ще назвати декоруванням, оскільки цей етап має лише декоративну функцію. Під час його проведення вже не вестиметься різноманітних демонтажних чи будівельних робіт. Найчастіше оздобленням квартири називають шпаклювання швів між листами гіпсокартону, поклейку шпалер або настилання лінолеуму.

Оздоблення, як і будь-який інший вид ремонту виконується за технологією «згори донизу». Іншими словами, спочатку потрібно відремонтувати стелю, потім переходити на стіни та закінчувати підлогою. При іншому порядку вийде, що побілка зі стелі капатиме на вже покладене нове підлогове покриття або той же побілок потраплятиме на нові дорогі шпалери, що значно погіршить їхній зовнішній вигляд.

Але варто займатися цим складним процесом самостійно? Набагато простіше найняти бригаду для проведення оздоблювальних робіт. Це професіонали, які виконали не один десяток ремонтів. Також, до їх плюсів можна віднести і той факт, що за їх допомогою ви заощадите не лише час, а й гроші. Якщо ви не часто робите ремонт, то цілком закономірно, що під час робіт у вас відбуватимуться непередбачені ситуації та псування будматеріалу. У професіоналів такі ситуації майже виключені. Та й насамкінець слід зазначити, що робота буде виконана на найвищому рівні. Одне слово – профі!

Ремонт квартир - ціна 1кв м

Для того, щоб планувати ремонт квартири, спочатку потрібно знати кілька факторів, від яких залежить ціна ремонту. А вона, залежно від наступних показників, може дуже істотно відрізнятися:

 • Стан квартири на момент ремонту;
 • Площа квартири;
 • Тип будівлі;
 • Потрібно чи ні дотримуватися певного стильового оформлення та якого саме;
 • Як тип будматеріалів, так і їх якість;
 • Кількість ремонтованих кімнат;
 • І деякі інші.

Якщо ви зателефонували до будівельної компанії і вам одразу ж назвали вартість ремонту, то радимо вам ще раз подумати – а чи варто користуватися їхніми послугами? Адже ви можете неслабо переплатити. Вартість ремонту квартир має визначати спеціаліст. І повірте, набагато дешевше найняти його, ніж працювати з компаніями, які мають фіксовану ціну за ремонт квартир.

Економічний ремонт квартир

Недорогий ремонт квартири в Києві або Київській області пропонують багато будівельних компаній, тому потрібно відповідально поставитися до вибору компанії. Найчастіше такі роботи виконуються за типовими планами. Усі роботи проводяться за короткий термін. Ремонт квартири буде коштувати недорого, якщо використовувати недорогі, але сучасні матеріали, і ми вам в цьому допоможемо.

У цьому випадку не потрібно проводити перепланування, демонтажні та чернові роботи. Досить легко освіжити інтер'єр і підправити дрібні недоліки. Економічний ремонт складається з таких основних робіт:

 • Заміна старого покриття.
 • Вирівнювання поверхонь.
 • Перефарбування стелі.
 • Поклейка шпалер.
 • Встановлення побутової техніки.

Якщо у вас немає часу, а потрібно провести ремонт квартири оперативно та недорого, то найкращий варіант звернутися до наших майстрів. А при необхідності виконати економічний ремонт квартири з нуля, без послуг ремонтного сервісу вам не обійтися. Якщо ви дуже обмежені у фінансах, то можна провести частковий ремонт квартири, у такому варіанті ваші витрати будуть невеликими.

Ремонт нових квартир у Києві чи Київській області

Дивлячись на сьогоднішні ринкові ціни просто не віриться, що можна знайти професіоналів, які виконають ремонт дешево. Але це, як не дивно, все ж таки, правда. Наша команда готова взятися за виконання будь-якого виду ремонтів. І так, у нас ремонт коштує дешево! Ми не встановлюємо свої послуги високих розцінок, як це люблять робити наші конкуренти.

Ми чудово розуміємо, які у вас виникли асоціації: «Дешево. Значить, щось не так!». Справа в тому, що ми не ставимо своє завдання нажитися на кожному зі своїх клієнтів і підтримуємо думку, що якісні послуги повинні бути доступними всім.

Наша команда виконує такі види робіт:

 • Вирівнювання поверхонь: стіни, стеля, підлога;
 • Якісна поклейка шпалер;
 • Заміна старих покриттів;
 • Перефарбування стелі;
 • Встановлення різноманітної побутової техніки.

Якщо ви шукаєте, хто ж зробить ремонт у квартирі недорого, пошуки завершені! Ви знайшли нас і більше не варто витрачати свій час, бо краще ви все одно не знайдете! Наша команда працює швидко, якісно та недорого. Чи не це формула успішної співпраці між замовником та бригадою будівельників-оздоблювальників? Звертайтеся і переконайтеся, що ми найкращі. Багато сімей вже скористалися нашими послугами і залишилися дуже задоволені.

Ремонт нових квартир

Ні для кого не є секретом, що забудовники повсюдно здають квартири з «голими стінами». Коли ви купите нову квартиру, плануючи відразу ж заїхати в неї і вже починати жити, то будете дуже здивовані, коли зайдете до неї вперше: найкраще, що там очікує, - це недорогий лінолеум на підлозі. І перше, про що доводиться думати – так це ремонт.

І ось тут на новоселів чекає перший «підводний камінь» - вибір будматеріалів. Справа в тому, що їх на сьогоднішньому ринку дуже багато. І якому виробнику фарби, шпалер чи натяжних стель віддати перевагу визначитися вкрай складно. До того ж, ще не факт, що обрана продукція буде тієї якості, яка від неї очікувалася.

В якості альтернативи власноручному ремонту, можна звернутися до компанії, яка займається цим на професійному рівні. Це значно заощадить вам не тільки час і сили, але значною мірою і гроші.