Плиточник Київ

 • Висока якість
 • Професійні плиточники
 • Будь-які райони Києва
Майстер попередньо погодить з вами вартість телефону. Приїде в обумовлений час, складе кошторис, оперативно та якісно проведе укладання плитки.
від 200 грн/м²

Ціни

Вид робіт Вартість
Укладання плитки підлога/стіни 200/220 грн/м² Надіслати заявку
Укладання плитки 100x100 мм 210 грн/м² Надіслати заявку
Укладання декоративної плитки 250 грн/м² Надіслати заявку
Укладання клінкерної плитки 230 грн/м² Надіслати заявку
Укладання ексклюзивної плитки 280 грн/м² Надіслати заявку
Укладання мозаїки (стандарт) 300 грн/м² Надіслати заявку
Укладання мозаїки (вибіркова) 1200 грн/м² Надіслати заявку
Безшовне укладання плитки 240 грн/м² Надіслати заявку
Різання кутів 45° 100 грн/м.п. Надіслати заявку
Затирання плиткових швів 20 грн/м² Надіслати заявку
Порізка плитки 20 грн/м.п. Надіслати заявку
Порізка мозаїки 100 грн/м.п. Надіслати заявку
Маячна штукатурка 100 грн/м² Надіслати заявку
Заповнення міжплиткового шва 35 грн/м² Надіслати заявку
Плитковий укос 125 грн/м.п Надіслати заявку
Виїзд майстра (для складання кошторису) 100 грн Надіслати заявку

Наші найкращі майстри

Сергій

Досвід роботи — 14 років

Артем

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Досвід роботи — 8 років

Артур

Досвід роботи — 12 років

Олександр

Досвід роботи — 10 років

Плиточник у Києві. Плиткові роботи

Правильно укласти плитку досить складно, адже цей процес дуже трудомісткий, крім того, він вимагає наявності певної вправності та терпіння. Саме такі майстри-плиточники працюють у нашому сервісі. Замовлення на плиткові роботи можна зробити у будь-який день тижня, з 9.00 до 21.00.

Естетика вашого приміщення, в якому ви плануєте облицювання даним матеріалом, залежить не тільки від якості роботи, а й від самої плитки та поверхні. Остання має бути ідеально рівною, що забезпечить надалі хороше зчеплення матеріалу зі стіною або підлогою. Саме тому, якщо ваші стіни/підлога не задовольняють подібним критеріям, необхідно провести їх вирівнювання за допомогою штукатурки і шпаклівки.

Після того, як ви переконалися в тому, що стіни ідеально рівні, плиточнику можна приступати до укладання керамічної плитки. Існує кілька способів кладки даного матеріалу: «шов у шов», «розбіжність» та «по діагоналі». Особливу увагу потрібно приділити ситуації, якщо ви плануєте приклеювати плитку на гіпсокартон, у цьому випадку може виникнути викривлення. Для того, щоб уникнути подібного явища, рекомендується скористатися спеціальною поліпропіленовою сіткою, яка приклеюється поверх гіпсокартону за допомогою звичайного клею ПВА. Як додаткове кріплення можна скористатися металевими скобами. Після цього поверхню потрібно загрунтувати, а вже потім приступати до кладки керамічної плитки, яку краще здійснювати в кілька етапів приблизно по 4-5 рядів. Найкраще, щоб це робив хороший плиточник.

Обов'язково потрібно звернути увагу на те, що затирання швів категорично не рекомендується робити раніше, ніж через 24 години, адже клей може ще не до кінця засохнути.

Вам нужен хороший плиточник? Обращайтесь в компанию "Золотые руки". Мы всегда рады вам помочь!

Наші переваги
 • Якісні матеріали
  Якісні матеріали
  Кожній людині відомо, що хороший ремонт багато в чому залежить від якісних матеріалів. Матеріали, які ми радимо, вже неодноразово перевірені нами ж у різних ремонтах. Крім того, ми можемо провести ремонт з вашими матеріалами.
 • Пакет безкоштовних послуг
  Пакет безкоштовних послуг
  У будь-якого сервісу високого рівня деякі послуги надаються безкоштовно, оскільки гарний настрій клієнта та позитивні відгуки для нас мають велике значення: більше половини клієнтів приходять до нас за порадою своїх друзів та родичів.
 • Майстри вузької спеціалізації
  Професійні майстри
  Ми відбираємо до нашої компанії лише висококваліфікованих фахівців, з багатим досвідом та відмінними навичками ремонтних робіт. Крім того, вони використовують якісні сучасні інструменти. Тому ремонт буде проведено на найвищому рівні.
 • Робота без передоплати
  Робота без передоплати
  Для зручності клієнтів ми не беремо передплату за ремонтні послуги. Розрахунок відбувається лише після закінчення виконаних робіт, у встановлені терміни.