встановлення охоронних сигналізацій Київ

Встановлення охоронних сигналізацій Київ

  • Будь-які райони Києва
  • Недорого та якісно
  • Встановлення сигналізацій будь-якої складності
Майстер погодить з вами вартість телефону. Приїде в обумовлений час, оперативно та якісно проведе встановлення сигналізації.
від 300 грн.

Ціни на послуги

Вигляд робіт Ціна
Встановлення охоронних сигналізацій від 300 грн. Надіслати заявку

Монтаж охоронної сигналізації

Встановлення охоронної сигналізації може бути таких видів:

  • Дротова. Усі її датчики підключаються до єдиного пульта охорони з допомогою проводів.
  • Бездротова. Всі елементи системи функціонують за допомогою батарей і з'єднані з центром керування радіоканалом.
  • Залежно від типу підключення виділяються такі охоронні системи.
  • Пультові (працюють від радіо або GSM каналу).
  • Автономні.

Наша компанія професійно займається встановленням охоронно-пожежних сигналізацій всіх видів. Якщо ви замовите повне встановлення сигналізації у нас, ви отримаєте такі переваги.

Низькі ціни. Наша компанія пропонує вам цілий комплекс послуг за вельми прийнятними цінами. Охоронні системи захистять майно якісно та надійно. Ви можете поставитися цілком зрозумілим питанням: «Чому саме у вашій компанії установка найдешевша?». Справа в тому, що ми не працюємо з компаніями-посередниками, але самі поставляємо обладнання та здійснюємо його монтаж. Інші компанії лише перекуповують СКУД у посередників, підвищуючи таким чином ціну в рази. Ми ж займаємося закупівлею обладнання у безпосередніх виробників. Чим менше ланок у торговому ланцюжку, тим доступніші ціни.

Індивідуальний підхід. Якщо ви замовите монтаж сигналізаційних систем, то ми позбавимо вас необхідності самостійно займатися встановленням СКУД і вникати в специфіку функціонування обладнання. Вам потрібно тільки сказати пару слів про те, який результат ви хочете отримати. Команда наших спеціалістів здійснить монтаж охоронно-пожежної сигналізації за індивідуальними рішеннями. Для нас нема складних робіт! Так, ми зможемо встановити охоронну сигналізацію в Києві та не зіпсувати здійснений ремонт, змонтуємо складну систему охоронної сигналізації для виробничих та офісних приміщень, а також швидко встановимо «тривожну» кнопку, яка зможе врятувати у складних ситуаціях. Ми зможемо зробити вам пропозицію, від якої ви навряд чи зможете відмовитись. Ми надаємо величезний спектр різних технічних рішень за дуже розумними цінами. Кожну з наших послуг ми пропонуємо вам за трьома цінами: бюджетною, середньою та преміум-варіантом. Таким чином, ви підберете найкращий ціновий варіант відповідно до ваших фінансових можливостей. Платіть тільки за те, що вам дійсно потрібно, і не переплачуйте.

Ми настільки впевнені у високій якості наших робіт, що надаємо гарантійне обслуговування на цілий рік. Гарантія, що надається, комплексна. До неї входить як установка самої СКУД, так і робота з її монтажу. Це означає, що якщо ви відчуватимете якісь незручності протягом першого року функціонування сигналізації, то ви можете сміливо дзвонити в нашу компанію. Наші фахівці протягом 24 годин виїдуть на місце робіт і усунуть проблему повністю безкоштовно. Ми працюємо так оперативно, тому що маємо власний сервісний центр.

Всі наші послуги структуровані: на нашому сайті ви швидко знайдете те, що вам потрібно. Це дозволить вам швидко дізнатися ціни на здійснювані роботи. Ви зможете швидко зрозуміти, який саме вид СКУД вам найкраще встановити. Вам потрібно зрозуміти, що ціни, наведені на нашому сайті, є приблизними: остаточна вартість робіт залежить від конкретного випадку. Точну вартість може розрахувати лише фахівець при детальному огляді місця здійснення передбачуваних робіт. За всі операції з оцінки не потрібно платити – вони здійснюються безплатно. Виїзд фахівця також безкоштовний.

Операції з обслуговування охоронної сигналізації та ремонту СКУД

Задумалися над ремонтом ППК? Чи захотіли перевірити якість функціонування всіх систем? Вам потрібно налагодити роботу сигналізаційної системи? Наші фахівці виїдуть на місце та здійснять усі роботи швидко та якісно. Ми самі здійснимо підготовку технічного завдання, на підставі якого і буде здійснюватись установка (монтаж) охоронної сигналізації. Підготовка ТЗ повністю безкоштовна. Вам потрібно лише заповнити заявку, дочекатися дзвінка фахівця і обговорити з ним весь перелік необхідних робіт. Після погодження наші співробітники виїдуть до вас та здійснять усі необхідні операції.