Встановлення радіаторів опалення київ

Встановлення радіаторів опалення

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Сантехнік узгодить із вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає роботи.

Опалювальна система складається з двох частин: це безпосередньо агрегат, який нагріває теплоносій, труби та радіатори, за допомогою яких тепло віддається. Багато установників нагрівальних апаратів займаються лише цією вузькопрофільною справою. Ми ж, у свою чергу, пропонуємо встановлення радіаторів опалення. Також ви можете звертатися до нас, якщо вам потрібно додати радіатор в систему опалення. У нас ви можете замовити ці та багато інших послуг по роботі з приладами опалення.

Ціни на встановлення радіаторів опалення

Вид робітВартість

Встановлення радіатора

від 450 грн. Надіслати заявку

Демонтаж радіатора

від 250 грн. Надіслати заявку

Ремонт радіатора

від 350 грн. Надіслати заявку

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Встановлення радіаторів опалення у квартирі

Більшість мешканців Києва регулярно користуються різними побутовими послугами, воліючи сплатити за роботу професіонала, замість того щоб самостійно займатися роботою, в якій вони не є фахівцями. Такий підхід є досить розумним, адже люди економлять свій час, отримуючи при цьому якісну послугу, що дозволяє їм надовго забути про цю проблему. Зокрема, серед мешканців нашої столиці користуються великим попитом та роботи, пов'язані із системою опалення, яка далеко не ідеально працює у багатьох людей. Дуже затребувані роботи з встановлення радіаторів опалення в Києві, оскільки досі тут є велика кількість людей, у яких в будинках знаходяться старі батареї.

Подібні послуги заміни радіаторів пропонують своїм клієнтам багато організацій, а також індивідуальні фахівці, до яких завжди можна звернутися за допомогою, якщо подібні роботи потрібні і вам. Однак, якщо ви хочете отримати надійно виконану роботу з офіційною гарантією якості, то радимо вам звернутися саме до нашої фірми, оскільки далеко не всі надають своїм клієнтам подібні умови співпраці. Але ми можемо собі це дозволити, адже ми знаємо, що кожен із наших співробітників є справжнім професіоналом своєї справи, який легко зможе приїхати до будь-якого району Києва, щоб встановити новий радіатор опалення або зробити будь-яку необхідну роботу з сантехнікою. При цьому всі наші майстри користуються лише сучасним обладнанням та надійними інструментами, тому про якість виконаних нами робіт говорять усі наші замовники, яким пощастило звернутися за допомогою саме до нас.

Викликати нашого фахівця до себе додому ви можете будь-коли. Наш співробітник приїде до вас в будь-яку точку Києва з усіма необхідними інструментами для встановлення радіатора у Києві. Вам потрібно лише зв'язатися з нашими операторами та розповісти їм про свою проблему. Якщо послуга необхідна вам оперативно, то ми завжди готові направити до вас майстра у пріоритетному порядку, тому за потреби наш співробітник може прибути на виклик протягом кількох годин і одразу взятися за справу. Зазвичай такі роботи як установка радіаторів не займають багато часу, тому вже зовсім скоро ви зможете випробувати функціональність вашої нової системи опалення, яка надійно забезпечуватиме комфортну температуру у вашій оселі в зимову пору року.

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.