Електромонтажні роботи Київ

Електромонтаж Київ

від 300 грн.

Ціни на електромонтажні роботи (Мінімальне замовлення - 300 грн)


Вид робітЦіна

Монтаж настановної коробки в стіні (гіпсокартонна/цегляна/бетонна)

60/100/150 грн. Надіслати заявку

Встановлення вимикача

80 грн. Надіслати заявку

Встановлення розетки

80 грн. Надіслати заявку

Монтаж розподільної коробки в стіні (гіпсокартонна/цегляна/бетонна)

120/200/300 грн. Надіслати заявку

Прокладка проводки в стіні (гіпсокартонна/цегляна/бетонна)

20/30/40 грн./м.п. Надіслати заявку

Прокладка проводки в гофрі по стіні

50 грн./м.п. Надіслати заявку

Прокладка проводки в коробі по стіні

50 грн./м.п. Надіслати заявку

Штроблення, прокладання кабелю та закладення штроби

40-60 грн./м.п. Надіслати заявку

Встановлення, монтаж та комутація електрощита

від 350 грн. Надіслати заявку

Встановлення автоматичного вимикача (автомат)

120 грн. Надіслати заявку

Складання та навішування люстри, бра, світильника

від 250 грн. Надіслати заявку

Підключення електроплити, варильної поверхні, духової шафи

від 300 грн. Надіслати заявку

Установка точкового світильника, трансформатора, датчика руху, регулятора теплої підлоги

від 150 грн. Надіслати заявку

Підключення бойлера, водонагрівача з прокладкою кабелю та встановленням вимикача

від 400 грн. Надіслати заявку

Усунення несправностей в електропостачанні

від 250 грн. Надіслати заявку

Наші електрики

Сергій

Електрик 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Електрик, електромонтажник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Електрик 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Електрик

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Електромонтажник

Досвід роботи — 10 років

Електромонтажні роботи будь-якої складності в Києві та області

Електромонтаж є однією з основних складових ремонтних робіт, без яких неможливо обійтися, бажаючи надати житлу затишний і комфортабельний вигляд. Співробітники, які працюють у нашій фірмі, – справжні професіонали своєї справи, які мають великий досвід як у проектуванні електропостачання об'єктів різного рівня, а також у безпосередньому проведенні електромонтажних робіт. Наша компанія славиться відповідальним ставленням абсолютно до будь-якого замовника. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на оперативний розрахунок вартості замовлення та матеріалів, а також професійне та чесне складання кошторису, підсумкова ціна на електромонтаж вас приємно здивує.

Навіщо самостійно займатися вирішенням проблем електрики? Замовте роботи з електромонтажу у нашій компанії! Ми надаємо високоякісні послуги завдяки десятирічному досвіду перебування на ринку електромонтажу. Ви можете довірити нам реалізацію дуже непростих проектів: запевняємо вас, ми зможемо втілити в реальність навіть найсміливішу задумку. Співробітники нашої компанії в процесі проведення подібних робіт використовують сучасне та високотехнологічне обладнання, за допомогою якого можна заощадити чимало часу. Монтажні роботи будуть виконані нами у термін, якісно та надійно. Очевидним плюсом нашої компанії є гнучка цінова політика, про яку вказують багато клієнтів у своїх відгуках. Ціни на електромонтажні роботи доступні. Ми настільки впевнені як роботи, що даємо тривалу гарантію.

Наші фахівці мають солідний багаж знань. Так, вони ніколи не проводять електромонтажні роботи, не намітивши план прокладання кабелів, не склавши освітлювальної схеми, не визначивши місце розміщення розподільних коробок. Адже від цього етапу робіт залежить грамотність розміщення електричних приладів, що знаходяться в приміщенні, а також приготування місця для розеток і вимикачів. Виконавши всі необхідні роботи, фахівці починають готуватися до буріння. Буріння бетонних або цегляних стін для подальшого прокладання кабелю називається штробоєм. Під час цих операцій створюються спеціальні канавки, що відрізняються глибиною та розміткою. Роботи подібного роду виконуються за допомогою різних електричних приладів, одним із яких є штроборіз.

Після приготування стін настає черга прокладання кабелю. Операції здійснюються таким чином, щоб кабель виводився під розподільні коробки – це робиться для зручного розміщення вимикачів і розеток. Після цього встановлюється електрощиток, а вся схема замикається в один ланцюг. Як тільки роботи буде завершено, вся схема перевіряється на якість під значним навантаженням.

Майстри знають свою справу і виконують свою роботу добре. Закінчивши з електрикою, ви можете зайнятися оздобленням приміщення, встановленням освітлювального та іншого електричного обладнання.

Наші фахівці виїдуть на місце вироблених електромонтажних робіт відразу після того, як надійде дзвінок. Вони швидко здійснять виміри, складуть кошторис, після чого ми зможемо укласти з вами договір проведення електромонтажу.

Виїжджаємо по всьому Києву

Наші майстри з електромонтажу працюють по всій території Києва, райони: Березняки, Харківський, Троєщина, Воскресенка, Поділ, Лісовий, Дорогожичі, Печерськ, Борщагівка, Оболонський, Позняки, Виноградар, Оболонь, Дарниця, Святошинський, Осокорки, Академмістечко, Білогородка, Бортничі, Боярка, Бровари, Буча, Центр, Чайка, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Дорогожичі, Голосієво, Голосіївський, Гостомель, Харківський, Ірпінь, Коцюбинське, Куренівка, Лісовий, Лівобережна, Лівий берег, Лук'янівка, Нивки, Оболонський, Відрадний, Печерський, Петропавлівська Борщагівка, Подільський, Райдужний, Русанівка, Шевченківський, Шулявка, Софіївська Борщагівка, Солом'янський, Сирець, Святошинський, Теремки, Вишневе

Наши преимущества
 • Мастера узкой специализации
  Профессиональные мастера
  Мы отбираем в нашу компанию только высококвалифицированных специалистов, с богатым опытом и отличными навыками электромонтажных работ. Кроме того они используют качественные современные инструменты. Потому ремонт будет проведен на высшем уровне.
 • Работа без предоплаты
  Работа без предоплаты
  Для удобства клиентов мы не берем предоплату за ремонтные услуги. Расчет происходит только по окончанию выполненных работ, в установленные сроки.
 • Пакет бесплатных услуг
  Пакет бесплатных услуг
  У любого сервиса высокого уровня некоторые услуги предоставляются бесплатно, так как хорошее настроение клиента и положительные отзывы для нас имеют большое значение: более половины клиентов приходят к нам по совету своих друзей и родственников.