Установка домофонів Київ

Установка домофонів у Києві

 • Будь-які райони Києва
 • Недорого та якісно
 • Встановлення домофонів будь-якої складності
Майстер погодить з вами вартість телефону. Приїде в обумовлений час, оперативно та якісно проведе встановлення домофону.
від 300 грн.

Ціни на послуги

Вид робіт Ціна
Встановлення домофону від 300 грн. Надіслати заявку
Ремонт домофону від 260 грн. Надіслати заявку

Встановлення домофонів

Сьогодні до послуги домофонів та відеофонів дуже затребувана. Чому? Тому що дані пристрої забезпечують безпеку мешканців квартир та співробітників підприємства, а також збереження майна. Вони гарантують конфіденційність та повністю захищають особистий простір, позбавляючи зустрічей з неприємними людьми.

Встановити відеофон можете зробити і ви. Однак варто зрозуміти, що в такому випадку ви повинні бути підготовлені і мати необхідні знання і вміння. Крім того, неправильна установка домофону може стати причиною поломки пристрою, через яку СКУД може не обслуговуватися за гарантією. Найкраще звертатися за допомогою висококваліфікованих фахівців.

Монтаж домофону - швидко, якісно, ​​надійно

Вирішили провести монтаж домофону в офісі, квартирі, під'їзді або приватному будинку? У такому разі, ви робите правильно. Таким чином, це підвищить безпеку приміщення, запобігатиме проникненню злочинних осіб, позбавить настирливих осіб. Ви зможете відчиняти двері за своїм бажанням гостям, близьким, рідним, друзям, колегам та співробітникам. Домофон – це пристрій, здатний забезпечити як особисту безпеку, а й збереження виробничої інформації, і навіть майна як у квартирі, і на виробничому об'єкті.

Встановлення домофону — довіртеся професіоналам

Не потрібно діяти на свій страх і ризик, якщо ви не впевнені у своїх силах та можливостях у монтажних роботах із встановлення домофону. У такому разі варто довірити виконання всіх робіт лише професіоналам. У нашому інтернет-магазині можна не тільки придбати домофони та інші СКУД різного ступеня складності, але й замовити послугу встановлення та підключення домофонних систем. Ми займемося монтажем систем, куплених у нас, так і придбаних в інших магазинах.

Чому варто звернутися саме до наших послуг? Майстри нашої компанії досить досвідчені і мають всі необхідні знання в роботі з системами домофонів. Вони зроблять як діагностику передбачуваного місця встановлення устаткування, а й зроблять усе можливе для якісного функціонування системи. Встановлений домофон працюватиме якісно, ​​безвідмовно та довговічно. Пам'ятайте, неправильна самостійна встановлення відеодомофону в Києві може стати причиною його поломки. Це стане законною підставою для відмови у подальшому гарантійному обслуговуванні.

Скільки коштує монтаж домофонної системи?

На нашому сайті ви можете ознайомитися з усіма основними тарифами на роботи з встановлення домофонів та інших СКУД різного рівня складності. Ми ремонтуємо будь-які марки домофонів: Commax (Комакс), Хундай, Kenwei, Slinex, Vizit (Візит), Метаком та інші. Наша компанія відрізняється гнучкою ціновою політикою, а грамотні та ввічливі менеджери у будь-який момент готові надати повну допомогу, дати слушну пораду та скласти кошторис.

Установка домофонів у Києві у квартирах, приватних будинках, офісних та виробничих приміщеннях здійснюється фахівцями нашої компанії оперативно та максимально якісно. Звертайтеся за нашими послугами зараз.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.