Розведення труб Київ

Розведення та ремонт труб

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Сантехнік узгодить із вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає роботи.
від 250 грн.

Система водопостачання квартири періодично потребує заміни. Особливо це стосується металевих труб, які встановлювалися в будинках у момент їхнього будівництва. Такі труби дуже сильно піддаються іржавінню та появі у воді осаду. Вже для того, щоб пити чисту воду, а не домішивши у вигляді опадів та цілої армії різноманітних бактерій, потрібно просто поміняти труби на металопластикові чи пінопропіленові. Вони демонструють набагато кращі показники зносостійкості, ніж металеві.

Надаємо послуги

 • Розведення/ремонт труб
 • Демонтаж труб
 • Заміна труб
 • Прочищення труб
 • Розведення каналізації
 • Розведення труб водопостачання
 • Розведення поліпропіленових труб

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Розведення труб у квартирі

Якщо вам потрібно зробити розведення труб по квартирі, то не варто займатися цим самостійно. Щоб робота вийшла якісною та добротною, виконувати її має майстер, який має чималий досвід у цій справі, оскільки в процесі монтажу з'являються сотні ситуацій, вирішення яких найчастіше заганяє непідготовлених людей у ​​глухий кут.

Замовте розведення труб у квартирі у майстра, якого ми готові вам надати. Співпраця з нами збереже вам не лише сили з часом, а й гроші. Швидке розведення труб по квартирі нашим фахівцем збереже ваш час. Якість роботи вбереже вас від будь-яких, навіть найменших протікань. А низька ціна, помножена на відсутність не передбачених ситуацій, коли труби відрізаються не тієї довжини, гайки перекручуються, а фітинги лопаються. Таким чином, майстер збереже ваші гроші, дозволяючи не купувати додатковий матеріал, як у випадку співпраці з багатьма іншими майстрами та компаніями.

Етапи розведення труб

Насамперед слід зрозуміти, що розведення труб починається із заміни стояків – водопровідного та каналізаційного. І тут є один дуже важливий момент: якщо виконувати заміну стояка лише навпроти однієї квартири, то дуже збільшується ймовірність виникнення аварійної ситуації. Тому всі фахівці радять міняти стояк лише повністю, а не робити врізання на деяких поверхах. Поговоріть про це з сусідами – ймовірно, їм сподобається ідея і замінити водяну розводку в квартирі.

Для того, щоб ви мали уявлення про загальну послідовність робіт, зараз ми розповімо, як наші фахівці виконують розведення труб у квартирі:

 • Діагностика труб;
 • Вибір матеріалу труб (пластикові, пінопропіленові, металопластикові);
 • Далі майстер вибирає спосіб розведення труб:
  o Колектором;
  o Послідовний;
  o Комбінований.
 • Вибір способу прокладання труб (закритий або відкритий);
 • При необхідності штроблення стін для прокладання труб;
 • Прокладання та підключення труб;
 • Перевірка виконаної роботи.

Під час діагностики майстер перевіряє стан старих труб і дивиться, чи взагалі можна буде міняти розведення в квартирі. Якщо старі труби надто пошкоджені та забиті іржею, то замість металопластикових вам встановлять пінопропіленові труби. Матеріал труб (за умови не надто пошкодженого іржею стояка) відіграє не дуже велике значення. Всі відмінності полягають лише в тому, що пінопропіленові труби спаюються між собою, а металопластикові скручуються. Перший вид з'єднання надійніший, але другий дозволяє легше модернізувати систему, додаючи нових споживачів води: пральну машину, змішувачі і таке інше. Розведення може бути виконане як за допомогою колектора, так і трійниками другий спосіб ще називають послідовним. Колектор - це пристрій, в який заходить одна труба, а виходить потрібна кількість. Цей вид розведення має перевагу в тому, що кожен висновок незалежно від інших може бути перекритий для його ремонту. Ну а перший спосіб розведення простий і не хитромудрий. Протягом усієї довжини розведення прокладається одна магістральна труба. Після цього в ній робляться відводи: до змішувачів, пральної машини, зливного бачка і так далі. Тут для ремонту одного вузла доведеться перекривати загальну магістраль. Спосіб розведення трійниками, звичайно ж, не такий зручний у плані ремонту, зате загальний бюджет заміни труб буде значно меншим. Якщо вам важливо сховати труби у стіну. То майстер може пробити штробу, в яку вони й заберуться. Але врахуйте, що це трохи довше, голосніше, та й витратніше.

Після того, як усі труби будуть прокладені та підключені, майстер перевіряє свою роботу. І якщо все добре і течій немає, то робота здається на перевірку вам. До речі, тут слід зазначити, що одна квартира зазвичай обробляється за один-два дні. Це наша швидкість роботи, яка вражає клієнтів. Якість нашої роботи також оцінили безліч замовників. Ні в кого з них труби не потекли після нашої роботи. А це вже майже десять років роботи! Ну і, звичайно, наші ціни на розведення труб. Вони є одними з найдемократичніших у місті. Чому так? Ми не бачимо сенсу бити з клієнтів нерозумні ціни. Ми – не «одноденка» і головний наш курс спрямований на те, щоби заводити хороші ділові зв'язки, а не збагачуватися в найшвидші терміни.

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.