чищення бойлера київ

Чистка бойлера Київ

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні майстри
 • Будь-які райони Києва
Майстер погодить з вами вартість робіт, приїде в обумовлений час і оперативно виконає чищення або ремонт бойлера.
від 280 грн.

Ціна

Вид робітВартість

Виклик та консультація майстра

0 грн. Надіслати заявку

Чистка бойлера

від 280 грн. Надіслати заявку

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Чистка бойлера (водонагрівача) у Києві. Швидко та якісно!

Практично всі сучасні прилади вимагають до себе дбайливого відношення, проте часто цього недостатньо, щоб забезпечити тривалий термін їхньої служби. Якщо ви хочете, щоб ваш бойлер або будь-який інший прилад працював довгі роки, то вам обов'язково необхідно періодично проводити профілактичні роботи, спрямовані на відновлення працездатності приладу.

Своєчасне втручання професіонала дозволить виявити поломку на ранній стадії, що дозволить майстру усунути її швидко, а також без необхідності заміни складових частин приладу новими деталями. Звичайно ж, це, зрештою, позначиться на вартості ремонту, яка буде на порядок нижча порівняно з ситуацією, коли несправність буде серйознішою. Наші фахівці справжні знавці своєї справи, можете не сумніватися в тому, що їм вдасться усунути будь-яку несправність, проте це буде набагато легше, якщо її вдасться виявити якомога раніше.

Як визначити, що вашому водонагрівачу необхідне чищення? Існує кілька основних симптомів: зниження ефективності нагріву, постійні включення та вимикання, підвищена витрата електрики та інші. Найчастіше для усунення цих симптомів досить буває провести чистку бойлера всередині від відкладень та сміття, проте іноді потрібний більш серйозний ремонт. Наші фахівці готові допомогти вам у будь-який день незалежно від марки та моделі вашого пристрою. Найчастіше їм доводиться стикатися з моделями компаній: Gorenje, Ariston, Electrolux та Atlantic.

Якщо ви дійсно хочете захистити себе та свою сім'ю від непередбаченої відсутності гарячої води, то вам необхідно ретельно стежити за своїм бойлером. Інакше ви практично напевно зіткнетеся як мінімум з поломкою тіна, який часто виходить з ладу через надто жорстку воду, що тече в столичних трубах. Поломка тіна, як правило, полягає у появі в ньому мікротріщин, а іноді трапляється і дуже серйозна деформація цього вузла. Якщо, приймаючи ванну, ви відчуваєте невеликі пощипування і поколювання, це, швидше за все, означає, що ви вже зіткнулися з цією проблемою. Через викривлення металу, електричний струм потрапляє на воду, яка завдяки наявності в ній різних домішок відмінно проводить струм. Якщо ви зіткнулися з такою несправністю не потрібно зволікати, найчастіше поломка тіна, тягне за собою і вихід з ладу термостата, а іноді і всього електричного вузла, ремонт якого можна порівняти з вартістю нового приладу.

Останнім часом послуги з чищення бойлерів дуже затребувані в нашій країні, і не дивно, адже багато людей розуміють, що набагато дешевше вчасно провести обслуговування пристрою, ніж надалі платити за нього ремонт. Наша компанія пропонує високий рівень сервісу для своїх клієнтів, наші майстри завжди готові прийти до вас на допомогу у будь-який зручний для вас час.

Напевно, після прочитаного вище, вас хвилює питання, а як часто необхідно робити чистку бойлера у Києві? Це багато в чому залежить від конструктивних особливостей тієї чи іншої моделі, а також від якості води, яка потрапляє до нього. Наші майстри рекомендують проводити профілактичні роботи приблизно раз на рік, це напевно дозволить вашому приладу працювати довгі роки без будь-яких поломок і несправностей.

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.