ремонт вікон київ

Ремонт вікон у Києві

від 180 грн.

Ціни на ремонт вікон

Вид робітВартість

Ремонт стекол

від 180 грн. Надіслати заявку

Ремонт підвіконня

від 220 грн. Надіслати заявку

Демонтаж вікон

від 320 грн. Надіслати заявку

Усі типи робіт з ремонту вікон

У процесі користування вікон у квартирах чи будинках можуть статися несподіванки. Вікно може пропускати холод узимку, звук, погано закриватися та інше. Всі ці несправності можна вирішити, не обов'язково ставити нове вікно. Якщо вам потрібно встановити скло або штапик, поставити підвіконня з будь-якого матеріалу, перефарбувати вікно (перед фарбуванням може бути потрібна шпаклівка та шкуріння всього вікна) або утеплити вікно, то ви можете довіритися майстрам нашого сервісу. Вони зможуть зробити всі роботи з ремонту вікон, і ваші вікна будуть надійними, теплими та комфортними.

Пластикові вікна

Пластикові вікна – одне з досягнень останніх років, які через свої позитивні якості, набули просто великої популярності. Вони набагато довговічніші за дерев'яні рами, чудово герметизуються, тим самим позбавляючи вас від протягів і шумів з вулиці, мають дуже надійні запірні механізми і мають ще 101 плюс у порівнянні з дерев'яними рамами. Але вони періодично ламаються. В цьому випадку не потрібно намагатися самостійно відремонтувати пластикове вікно. Краще викличте кваліфікованого майстра, який швидко все виправить.

Найголовніша причина поломки пластикових вікон полягає в неправильному регулюванні. Нерідко установники просто вставляють вікна, запінюють великі щілини і все, після цього їдуть. Після того, як вікно буде замазано і приведено в нормальний вигляд, виявиться, що воно або погано відкривається або постійно намагається закритися, або (такі випадки теж бувають), неозброєним оком видно, як біля вікна завалений обрій. Як показує практика, такі випадки зовсім не такі рідкісні, як хотілося б.

Після таких непрофесійних установок до нас часто звертаються люди і просять відремонтувати пластикові вікна. У нашій практиці набралося вже величезну кількість помилок установників, які наші майстри навчилися дуже швидко та легко усувати.

Друга причина – це виробничий шлюб. Також дуже поширений привід для виклику майстра. Не всі вироби сходять з конвеєра заводу, що ідеально підходять до вимог стандартизації. Тому періодично нашим майстрам доводиться повністю міняти якусь деталь або, навіть, вузол пластикових вікон.

Незалежно від того, що саме сталося з вашими вікнами, найголовніше – це не намагатися відремонтувати їх самостійно. Це може тільки ще більше посилити ситуацію. Звичайно ж, повністю вікно міняти не доведеться, але ремонт вийде набагато масштабнішим, відповідно і дорогим. Краще одразу ж викличте нашого майстра, який швидко та недорого відремонтує пластикові вікна. Ми займаємося цим видом діяльності вже протягом кількох років і це дало нам можливість навчити своїх майстрів чудово розбиратися з ремонтом вікон у Києві. Повірте, краще, швидше та дешевше, ніж у нас, ви не знайдете ніде!

Ми виконуємо такі процедуриремонт вікон:
• Оновлення ущільнювальної гумки;
• Встановлення сіток від москітів; • Регулювання та ремонт фурнітури як на вікнах, так і на дверях;
• Налаштування доводчика закриття;
• Герметизація щілин між вікнами та стіною;
• Демонтаж старих вікон та дверей.

Нагадуємо ще раз: не намагайтеся робити ремонт вікон самостійно – це призведе лише до ще більших проблем. Краще одразу викличте кваліфікованого майстра, який швидко та недорого відновить нормальну працездатність вікон!

Наші переваги
 • Якісні матеріали
  Якісні матеріали
  Кожній людині відомо, що хороший ремонт багато в чому залежить від якісних матеріалів. Матеріали, які ми радимо, вже неодноразово перевірені нами ж у різних ремонтах. Крім того, ми можемо провести ремонт з вашими матеріалами.
 • Майстри вузької спеціалізації
  Професійні майстри
  Ми відбираємо до нашої компанії лише висококваліфікованих фахівців, з багатим досвідом та відмінними навичками ремонтних робіт. Крім того, вони використовують якісні сучасні інструменти. Тому ремонт буде проведено на найвищому рівні.
 • Робота без передоплати
  Робота без передоплати
  Для зручності клієнтів ми не беремо передплату за ремонтні послуги. Розрахунок відбувається лише після закінчення виконаних робіт, у встановлені терміни.
 • Пакет безкоштовних послуг
  Пакет безкоштовних послуг
  У будь-якого сервісу високого рівня деякі послуги надаються безкоштовно, оскільки гарний настрій клієнта та позитивні відгуки для нас мають велике значення: більше половини клієнтів приходять до нас за порадою своїх друзів та родичів.