Ремонт душових кабін Київ

Ремонт душових кабін Київ

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні майстри
 • Будь-які райони Києва
Майстер погодить з вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає ремонт душової кабіни.
від 200 грн.

Ціни на ремонт душової кабіни

Вид робітВартість

Виклик та консультація майстра

0 грн. Надіслати заявку

Виклик та консультація майстра (при відмові від ремонту)

150 грн. Надіслати заявку

Ремонт душової кабіни

від 360 грн. Надіслати заявку

Заміна роликів

480 грн. Надіслати заявку

Заміна скла

від 300 грн. Надіслати заявку

Ремонт піддону

від 250 грн. Надіслати заявку

Демонтаж душової кабіни

320 грн. Надіслати заявку

Усунення течі

від 300 грн. Надіслати заявку

Ремонт електрики душкабіни

від 360 грн. Надіслати заявку

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Ремонт душових кабін у всіх районах Києва та найближчої області

Ні для кого не секрет, що різна сантехніка час від часу може виходити з ладу, завдаючи тим самим серйозних незручностей своїм господарям. Однією з найнеприємніших проблем є вихід з ладу душової кабіни, оскільки без цього пристрою практично неможливо підтримувати необхідний рівень гігієни. Якщо подібна неприємність трапилася і з вами, то для вас, напевно, очевидно, що необхідно якнайшвидше вирішувати цю проблему. Але способи усунення неполадок можуть бути різні, і на цьому кроці багато людей припускаються помилок. Найбільш поширена з них полягає в тому, що вони намагаються самостійно вирішити наявні проблеми, що дуже рідко закінчується чимось добрим. Іноді людям вдається ненадовго вирішити проблему, але вона дуже скоро знову дається взнаки. Але можливий менш приємний варіант розвитку подій, коли несправність лише посилюється, що значно ускладнює подальші роботи. Щоб цей сценарій не реалізувався, найкраще звертатися за допомогою до перевірених фахівців, які знаються на ремонті сантехніки, і зокрема в ремонті душових кабін. У цьому випадку вам доведеться заплатити фахівцеві невелику суму грошей, але ви гарантовано зможете надовго забути про якісь збої в її роботі.

Послуги по ремонту душових кабін у Києві надають своїм клієнтам багато організацій, проте найкраще співвідношення ціни та якості робіт пропонує своїм клієнтам саме наша фірма. Ми займаємося подібними послугами вже багато років, тому про якість наших послуг можна судити з відгуків наших клієнтів, яким вже пощастило звернутися за допомогою саме до нас. Усі вони свого часу отримали від нас добре зроблену роботу, після чого їхня сантехніка без жодних проблем функціонувала ще багато років.

Щоб замовити ремонт душової кабіни в Києві або будь-якої іншої сантехніки, вам необхідно зв'язатися з нашими операторами. Зробити це можна безпосередньо на нашому сайті, заповнивши заявку, а також за допомогою телефонного дзвінка. Ми точно не кинемо вас у біді і постараємося якнайшвидше направити до вас додому свого майстра з ремонту душової кабіни, який у найкоротші терміни виконає будь-яку необхідну вам роботу. В його арсеналі буде сучасне європейське обладнання та якісні матеріали, тому можете не перейматися тим, що ваша сантехніка незабаром знову дасть збій.

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.