Встановлення батарей опалення київ

Встановлення батарей опалення

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Сантехнік узгодить із вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає роботи.

Опалювальна система складається з двох частин: це безпосередньо агрегат, який нагріває теплоносій, труби та радіатори, за допомогою яких тепло віддається. Багато установників нагрівальних апаратів займаються лише цією вузькопрофільною справою. Ми ж, у свою чергу, пропонуємо встановлення радіаторів опалення. Також ви можете звертатися до нас, якщо вам потрібно додати радіатор в систему опалення. У нас ви можете замовити ці та багато інших послуг по роботі з приладами опалення.

Ціни на встановлення батарей опалення

Вид робітВартість

Встановлення батареї

від 450 грн. Надіслати заявку

Демонтаж батареї

від 250 грн. Надіслати заявку

Ремонт батареї

від 350 грн. Надіслати заявку

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Встановлення батарей опалення у квартирі

При встановленні радіаторів (батарей опалення) дуже важливо дотриматися всіх нюансів, щоб система залишилася герметичною. А якщо ні, то в місцях зчленування труб з радіаторами почне капати вода. І той факт, що під місцем протікання накопичуватиметься калюжа – це ще півбіди. Набагато гірше, що в системі з'являтимуться повітряні пробки, які дуже помітно знижують віддачу тепла від носія в навколишнє середовище.

При замовленні послуги з встановлення радіатора у нас, ви гарантовано отримуєте три переваги співпраці з надійним партнером:

 • Швидкість роботи. Ми не витрачаємо ні свій ні ваш час марно. Будьте впевнені, що кожна хвилина піде лише у справу;
 • Якість. Ми працюємо вже понад десяток років. І за цей час ще жоден із колишніх замовників не сказав, що ми виконали свою роботу погано, хоча цей момент перебуває на постійному контролі відповідним відділом нашої компанії. А хто є найкращим цензором будівельної компанії, як не її попередні замовники?
 • Ціна. Всупереч новій моді задирати ціни на все і вся, ми розробили свою цінову політику, яку неухильно слідуємо. Ми не беремо із клієнтів зайвих грошей. Кожна вкладена вами копійка буде виправдана, а при отриманні кошторису на вас чекає приємне здивування – далеко не всі компанії з аналогічним спектром послуг зможуть зробити вам таку вигідну пропозицію.

Як бачите, не варто довго шукати, до кого звернутися, щоб замовити встановлення батарей опалення в Києві. Ви вже знайшли найкращого кандидата на цю роботу. Сміливо заявляємо, що ми – найкращі. Поєднання швидкої роботи, відмінної якості виконаного замовлення та невелика плата за роботу виводять нас у лідери. Також хочемо попередити вас про те, що не потрібно намагатися провести встановлення радіаторів самостійно. Так ви тільки вженете себе в додаткові витрати і в результаті все одно доведеться викликати майстра. А так ви заощадите не тільки час, але й гроші, убезпечивши себе від розтрат на новий ремонт затопленим сусідам, прокачування системи теплоносієм та ще безлічі статей витрат.

Демонтаж старого радіатора

Демонтаж старого радіатора повинен проводитися суворо при керуванні майстром або ним самим. У системі опалення постійно знаходиться теплоносій. Не треба вважати, що якщо опалення не працює, система порожня. Якщо спробувати провести демонтаж радіаторів самостійно, можна дуже сильно залити всю квартиру, що загрожує, як мінімум, проблемами з сусідами. Виклик професійного майстра позбавить вас від будь-яких проблем, можливих при демонтажі батарей опалення.

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.