Підключення пральної машини Київ

Підключення пральної машини Київ

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Сантехнік узгодить із вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає роботи.

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Підключення пральної машини у Києві. Швидко та недорого

Придбання нової техніки завжди викликає позитивні емоції у всіх членів сім'ї. Однак недостатньо тільки купити прилад, важливим етапом його встановлення.

Підключення пральної машини – це справа, яку слід виконувати лише професіоналу. Людина, яка не має належної кваліфікації, може не тільки неправильно підключити її, але й завдати непоправної шкоди самому приладу. Більше того, для цього знадобиться професійне обладнання. Не варто економити гроші на грамотній установці, вона буде запорукою довгої та успішної роботи приладу.

Майстри, які працюють у нас, завжди сумлінно ставляться до своєї роботи. Ви можете бути спокійні, ваша пральна машина буде підключена так, як треба, до того ж у максимально короткі терміни. Наші працівники врахують при установці всі дрібниці та нюанси, якщо зливний отвір не передбачено в наявній каналізаційній системі, то ми легко допоможемо вам зробити його.

Вартість підключення пральної машини стандартно становить 320 грн, але може бути вищою, якщо при її підключенні може знадобитися вирівнювання підлоги, підведення електрики, а також, як уже було сказано, підведення зливу. Якщо говорити про мінімальну ціну, то вона становить 300 гривень, що є однією з найкращих пропозицій у Києві.

Багато людей зададуть питання, «а навіщо машинці стояти на рівній підлозі»? Справа в тому, що пральна машина обов'язково повинна бути стійка, щоб мінімізувати можливі вібрації, наявність яких скоротить її термін служби.

Крім системи зливу пральна машина потребує і підведення чистої води. Не турбуйтесь, це також під силу нашим фахівцям, вони підведуть до машинки нову пластикову трубу, встановлять на неї кран для того, щоб ви могли перекрити воду у разі непередбачених обставин. Дуже важливо, що ми використовуємо виключно якісні деталі, що знижує ймовірність протікання до нуля, тому ми, не турбуючись, даємо гарантію на всі наші роботи.

Окрім систем водопостачання та зливу, пральна машинка в обов'язковому порядку має бути підключена до електрики. Цей етап є навіть більш важливим, ніж попередні, адже при неправильному підключенні пральної машини може стати непридатним. Саме тому ми рекомендуємо звертатись за допомогою до професіоналів.

Закінчивши підключення, наш майстер разом з вами перевірить працездатність усієї системи.

Окрім іншого, ви отримаєте високий рівень сервісу. Всі наші фахівці приємні та доброзичливі люди, які не тільки виконують свою роботу на найвищому рівні, але й дадуть вам кілька справних порад за правилами експлуатації пристрою.

Якщо вам необхідно зробити установку пральної машини в Києві за прийнятною ціною, то наша компанія є для вас найкращим рішенням, ми зробимо всю роботу з вищого розряду.

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.