Укладання плитки Київ

 • Висока якість
 • Професійні плиточники
 • Будь-які райони Києва
Майстер попередньо погодить з вами вартість телефону. Приїде в обумовлений час, складе кошторис, оперативно та якісно проведе укладання плитки.
від 200 грн/м²

Ціни

Вид робіт Вартість
Укладання плитки підлога/стіни 200/220 грн/м² Надіслати заявку
Укладання плитки 100x100 мм 210 грн/м² Надіслати заявку
Укладання декоративної плитки 250 грн/м² Надіслати заявку
Укладання клінкерної плитки 230 грн/м² Надіслати заявку
Укладання ексклюзивної плитки 280 грн/м² Надіслати заявку
Укладання мозаїки (стандарт) 300 грн/м² Надіслати заявку
Укладання мозаїки (вибіркова) 1200 грн/м² Надіслати заявку
Безшовне укладання плитки 240 грн/м² Надіслати заявку
Різання кутів 45° 100 грн/м.п. Надіслати заявку
Затирання плиткових швів 20 грн/м² Надіслати заявку
Порізка плитки 20 грн/м.п. Надіслати заявку
Порізка мозаїки 100 грн/м.п. Надіслати заявку
Маячна штукатурка 100 грн/м² Надіслати заявку
Заповнення міжплиткового шва 35 грн/м² Надіслати заявку
Плитковий укос 125 грн/м.п Надіслати заявку
Виїзд майстра (для складання кошторису) 100 грн Надіслати заявку

Наші найкращі майстри

Сергій

Досвід роботи — 14 років

Артем

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Досвід роботи — 8 років

Артур

Досвід роботи — 12 років

Олександр

Досвід роботи — 10 років

Укладання плитки на підлогу

Спосібів укладання плитки на підлогу три: «шов у шов», «розбіжність» та «по діагоналі». Найбільш оптимальним способом є метод відкритого шва, який дозволяє уникнути проблем при експлуатації, крім того, надто маленькі шви важко заповнити замазкою, тому зовнішній вигляд буде не такий ефектний.

Починати роботу необхідно із самого центру приміщення, в тому місці, де відбувається перетин основних ліній. Крім того, центр приміщення зазвичай не зайнятий меблями або іншими приладами, тому він найбільше впадає у вічі. Ще одне правило полягає в тому, що необхідно використовувати якнайбільше цілих плиток, залишаючи між ними рівні проміжки. Для того щоб досягти цього потрібно з самого початку ретельно розрахувати розміри плиток і швів між ними.

Приступати до укладання обрізаних плит необхідно тільки після того, як усі цілі вже укладені і ви переконалися, що всі вони лежать на одному рівні і мають рівні інтервали між собою. Для того щоб прорізати в плитки складний отвір, наприклад для стояка водопостачання, потрібно використовувати спеціальний профіль, щоб точно нанести обриси предмета.

Розрізати плитки найкраще спеціальною пилкою, яку можна купити у будь-якому будівельному магазині.

Облицювання стін плиткою

Одним із найпопулярніших рішень для ремонту, особливо в кухні та санвузлі, є облицювання стін за допомогою керамічної плитки. Цей спосіб досить довговічний, естетичний і практичний, саме цим і зумовлюється його широке поширення нашій країні, та й у всьому світі. Крім того, завдяки поширенню різних видів клею тепер немає жодної необхідності витрачати дорогоцінний простір не шар цементу, як це робили раніше. Також дуже поширене облицювання плиткою сходів, що, безсумнівно, робить її естетичнішою і перешкоджає її руйнуванню. Крім того, такий спосіб обробки дозволяє досягти відмінного співвідношення ціни та якості, адже вартість плитки не така вже й висока.

Якщо вам потрібне якісне та недороге укладання плитки - звертайтеся до компанії "Золоті руки". Ми завжди раді допомогти вам!

Наші переваги
 • Якісні матеріали
  Якісні матеріали
  Кожній людині відомо, що хороший ремонт багато в чому залежить від якісних матеріалів. Матеріали, які ми радимо, вже неодноразово перевірені нами ж у різних ремонтах. Крім того, ми можемо провести ремонт з вашими матеріалами.
 • Пакет безкоштовних послуг
  Пакет безкоштовних послуг
  У будь-якого сервісу високого рівня деякі послуги надаються безкоштовно, оскільки гарний настрій клієнта та позитивні відгуки для нас мають велике значення: більше половини клієнтів приходять до нас за порадою своїх друзів та родичів.
 • Майстри вузької спеціалізації
  Професійні майстри
  Ми відбираємо до нашої компанії лише висококваліфікованих фахівців, з багатим досвідом та відмінними навичками ремонтних робіт. Крім того, вони використовують якісні сучасні інструменти. Тому ремонт буде проведено на найвищому рівні.
 • Робота без передоплати
  Робота без передоплати
  Для зручності клієнтів ми не беремо передплату за ремонтні послуги. Розрахунок відбувається лише після закінчення виконаних робіт, у встановлені терміни.