Ремонт камер відеоспостереження

Ремонт камер відео
спостереження

від 100 грн.

Ціни на послуги

Вид робіт Ціна
Діагностика (під час ремонту) безкоштовно Надіслати заявку
Діагностика (при відмові від ремонту) 100 грн Надіслати заявку
Ремонт поворотного механізму від 300 грн. Надіслати заявку
Ремонт плати управління від 300 грн. Надіслати заявку
Ремонт корпусу, кронштейна від 240 грн. Надіслати заявку
Профілактика забрудненої оптики від 220 грн. Надіслати заявку
Заміна скла купольної камери від 260 грн. Надіслати заявку
Ремонт об'єктива від 260 грн. Надіслати заявку
Ремонт CCD-матриці від 280 грн. Надіслати заявку
Установка відеоспостереження від 800 грн. Надіслати заявку

Чи не працює камера відеоспостереження? Полагодимо швидко і якісно!

Безпека — один із найважливіших аспектів, які обов'язково враховуються під час планування будь-якого бізнесу. Одну з провідних ролей у системі захисту підприємств відіграє відеоспостереження. Воно дозволяє як запобігти крадіжкам і псуванню майна, так і знайти лиходіїв після скоєного — відеозаписи сьогодні вже котируються як повноцінні докази при розкритті злочинів. Саме сукупність цих факторів і надає відеоспостереженню такої великої популярності. Але, як і будь-які інші механізми, відеокамери ламаються. У цьому випадку краще навіть не намагатися самостійно відремонтувати їх — техніка це досить тонка і пошкодити її ще легше за легені.

Оперативний ремонт. Ми готові відремонтувати вашу систему відеоспостереження у найкоротші терміни. Чому ми так упевнено кажемо, що роботу буде виконано швидко? Вся справа у відмінних постачальниках запчастин, з якими ми співпрацюємо, та швидкій доставці нових запчастин на вимогу. Саме останнє є найпоширенішою причиною того, що ремонт розтягується на невизначений термін: потрібної деталі немає на складі, а її доставка на обслуговування розтягується надовго.

Привабливі ціни. Основні витрати на ремонт камери відеоспостереження припадають на придбання потрібних запчастин. Сервіс "Золоті руки" закуповує всі деталі за оптовою ціною у великих постачальників, і, звичайно ж, готовий поділитися вигодою зі своїми замовниками. Завдяки цьому підходу наші ціни на ремонт камер відеоспостереження одні з найпривабливіших у Києві.

Оплата за фактом. Ми не беремо передоплату. Якщо нам не вдасться відремонтувати вашу камеру, то й грошей з вас ми брати не станемо. Оплата лише після закінчення ремонту!

Монтаж відеоспостереження

Якщо вам необхідно зробити монтаж системи відеоспостереження за територією, то вам буде потрібна допомога грамотного фахівця. Виконати монтаж самостійно вельми проблематично, адже більшість людей не мають необхідних навичок роботи зі слаботочними системами, а також не мають у наявності спеціального інструменту, без якого здійснити установку просто неможливо. Для того, щоб ваша система спостереження працювала правильно, вам потрібно звернутися за допомогою саме до нас. До нашої команди входять лише висококваліфіковані спеціалісти з великим робочим стажем, що дозволяє нам гарантувати відмінний результат. Від вас потрібно тільки зробити один телефонний дзвінок і домовитися про зустріч з нашим майстром, який підбере вам оптимальну конфігурацію і погодить всі нюанси.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.