ремонт меблів київ

Ремонт та перетяжка меблів у Києві

від 120 грн/кв.м.

Вартість послуг

Вид робітВартість

Ремонт меблів

від 200 грн. Надіслати заявку

Перетяжка меблів

від 200 грн. Надіслати заявку

Перенесення меблів

від 200 грн. Надіслати заявку

Складання шафи

від 240 грн. Надіслати заявку

Складання ліжка

від 240 грн. Надіслати заявку

Складання вітальні

від 300 грн. Надіслати заявку

Складання спальні

від 390 грн. Надіслати заявку

Складання столу

від 120 грн.. Надіслати заявку

Наші найкращі майстри

Сергій

Досвід роботи — 14 років

Артем

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Досвід роботи — 8 років

Артур

Досвід роботи — 12 років

Олександр

Досвід роботи — 10 років

Перетяжка та ремонт меблів Київ

Тільки лише заселившись у нову квартиру, ми розуміємо, що в ній не вистачає затишку. Після ремонту його також бракує. І встановлення столів, шаф та стільців теж не можуть наповнити квартиру теплою домашньою атмосферою. А от коли там з'являються м'які меблі – тоді в квартиру приходить і якась теплота з почуттям умиротворення. З цього можна зробити висновок, що саме м'які меблі є тим самим джерелом затишку, який так важливий для будь-якої людини.

Але вкрай важливо, щоб ці меблі не мали роздерту обшивку. Тоді, у кожного гостя, з'являється почуття, що господарі цього будинку – вкрай неохайні люди. Тому дуже важливо тримати меблі у пристойному стані. Причинами може стати все, що завгодно, але найголовніший ворог обшивки м'яких меблів – це кішки та собаки, а точніше їх кігті. Всі господарі свійських тварин знайомі з ситуацією, коли вихованець просто «оголошує» одне з крісел своїм і постійно в ньому сидить, точить про нього пазурі і «помічає» його. Останнє – теж не найприємніше.

Для того, щоб позбутися наслідків таких «власницьких» настроїв кота чи собаки, часто досить просто перетягнути крісло чи диван. Це значно послабить інтерес тварини до меблів, а якщо ще й забороняти їй там сидіти, то вона взагалі піде шукати собі інше місце.

Також перетяжка меблів може знадобитися, якщо на крісло або диван був розлитий сік або інша рідина. Як правило, після таких подій на оббивці залишаються негарні плями, які вивести просто неможливо. Будь-які хімічні способи чищення дозволяють лише змити пляму, але повністю позбутися – ні.

У всіх цих випадках єдине, що вам допоможе – це перетяжка меблів. Але тут рубом постає інше питання – кому довірити перетяжку меблів у Києві? На сьогоднішній день на ринку існує дуже багато пропозицій цієї слуги, але чи так якісно це зроблять, як ви очікуєте? На жаль, у більшості випадків відповідь однозначна – ні! Залишається тільки повірити відгукам колишніх клієнтів, яким вже перетягли меблі.

Не довго розповідатимемо, як добре ми перетягуємо меблі. Набагато краще це розкажуть наші попередні клієнти. Завдяки їм про нас вже говорять у місті та його околицях. Причому розмови ці лише позитивні!

Від себе скажемо лише ось що:

 • 1. У нас перетяжка меблів недорога. Ми візьмемо з вас справді менше грошей, ніж більшість наших конкурентів;
 • 2. Ми працюємо швидко. Наша бригада береться за виконання одного замовлення і доки він не буде зданий, ми не відволікаємось на інші;
 • 3. У нас працюють справжні профі своєї справи. Величезний досвід та постійна практика зробили з нас тих, хто може відповідати за те, що кажуть. А ми говоримо, що краще за нас ніхто ваші меблі не перетягне!

Ремонт дивану

Ваш улюблений диван вже зовсім поганий? Підкладка збилася, пружини вилізли, а дерев'яні декоративні елементи обтерлися та втратили свій презентабельний вигляд? Не переживайте, це все можна виправити! Замовте у нас ремонт меблів у Києві і незабаром ваш «старий» буде знову таким самим зручним, як і при покупці.

Наші переваги
 • Якісні матеріали
  Якісні матеріали
  Кожній людині відомо, що хороший ремонт багато в чому залежить від якісних матеріалів. Матеріали, які ми радимо, вже неодноразово перевірені нами ж у різних ремонтах. Крім того, ми можемо провести ремонт з вашими матеріалами.
 • Майстри вузької спеціалізації
  Професійні майстри
  Ми відбираємо до нашої компанії лише висококваліфікованих фахівців, з багатим досвідом та відмінними навичками ремонтних робіт. Крім того, вони використовують якісні сучасні інструменти. Тому ремонт буде проведено на найвищому рівні.
 • Робота без передоплати
  Робота без передоплати
  Для зручності клієнтів ми не беремо передплату за ремонтні послуги. Розрахунок відбувається лише після закінчення виконаних робіт, у встановлені терміни.
 • Пакет безкоштовних послуг
  Пакет безкоштовних послуг
  У будь-якого сервісу високого рівня деякі послуги надаються безкоштовно, оскільки гарний настрій клієнта та позитивні відгуки для нас мають велике значення: більше половини клієнтів приходять до нас за порадою своїх друзів та родичів.