Установка умивальника Київ

Установка умивальника в Києві

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Сантехнік узгодить із вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає роботи.
від 300 грн.

Ціни на встановлення умивальника

Вид робітВартість

Встановлення звичайного умивальника

300 грн. Надіслати заявку

Установка умивальника-тюльпан

350 грн. Надіслати заявку

Встановлення умивальника з тумбою

370 грн. Надіслати заявку

Установка умивальника з тумбою, припасуванням та підрізуванням

600 грн. Надіслати заявку

Демонтаж умивальника

120 грн. Надіслати заявку

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Встановлення умивальника Київ

Послуги професійних сантехніків за всіх часів мали великий попит у нашій країні. Особливо це справедливо до великих міст, і зокрема до Києва, де проживає найпрогресивніше населення країни. Ці люди чудово розуміють, що поділ праці стався багато років тому, а отже, кожна людина повинна займатися своєю справою, в якій вона є фахівцем. Тільки так можна отримувати справді добрий результат роботи. А коли йдеться про ремонт сантехніки, якість послуги з її відновлення є пріоритетним завданням. Справа в тому, що якщо лагодження зроблено недостатньо якісно, ​​то незабаром у її роботі може статися збій або навіть виникнути аварійна ситуація. Саме тому про самостійне ремонт сантехніки не може бути й мови, та й звертатися за допомогою до неперевірених фахівців може бути не найрозумнішою ідеєю.

Якщо ви проживаєте в Києві і у вас є проблеми в роботі сантехніки, наприклад, вам необхідно встановити умивальник, то звернутися за допомогою вам найкраще до нашої компанії, тому що ми є перевіреною часом фірмою, яка надає своїм клієнтам якісні послуги з встановлення умивальника в Києві вже багато років. За час своєї діяльності ми допомогли вирішити проблеми із сантехнікою тисячам людей, які проживають у столиці, більшість із яких досі вдячні нам за виконану роботу. Всі вони відзначають професіоналізм та найвищий рівень відповідальності наших майстрів, що, звичайно ж, сприяє досягненню оптимального результату. Він полягає в тому, що встановлені умивальники або інша сантехніка служить своїм власникам багато років, адже саме правильний монтаж є запорукою відмінної роботи будь-яких пристроїв.

Якщо вам необхідна установка умивальника в Києві або будь-яка інша робота, що знаходиться в галузі компетенції сантехніка, то ми пропонуємо вам негайно звернутися за допомогою до контактного центру нашої компанії. Там вас вітатиме менеджер, який уточнить яка саме робота вам необхідна, запитає вашу адресу і швидко направить по ньому майстра, що спеціалізується на вирішенні вашої проблеми. Він оперативно приїде до будь-якого з районів Києва та здійснить необхідні роботи, використовуючи професійне обладнання. А після їх закінчення він випише вам гарантійний талон, що підтверджує надійність наданої послуги.

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.