Демонтаж ванни Київ

Демонтаж ванни Київ

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Майстер погодить із вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає роботи.
від 200 грн.

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Демонтаж ванни у Києві

Ваша ванна кімната давно потребує капітального ремонту? Ви хочете його зробити, але вас лякає уявна тривалість процесу заміни старої ванни на нову? Наші спеціалісти допоможуть вам! Ми протягом тривалого часу надаємо якісні послуги у сфері сантехніки, у тому числі і в області демонтажу ванн як у Києві, так і в передмісті. Клієнти, що звернулися до нас, завжди залишаються повністю задоволені результатом роботи наших професіоналів.

Дуже часто нашим фахівцям доводиться займатися демонтажем старих ванн, зроблених із чавуну. Такі конструкції прослужили довгий час, проте морально застаріли: господарі просять нас від'єднати чавунні ванни, до того ж зробити це швидко. Це складна робота, але нашим фахівцям все під силу.

Як відбувається демонтаж? Спершу стара ванна від'єднується від системи каналізації, потім провадиться весь цикл демонтажних операцій, а після стара ванна виноситься з квартири. Відключення ванни відбувається якісно та дуже акуратно: фахівці розуміють, що під час демонтажу не можна пошкодити інші системи.

Дуже часто до нашої компанії надходять замовлення на демонтаж ванних у будинках старого планування, в якому сантехнічні системи залишають бажати кращого. У такому разі сантехніки спочатку комплексно діагностують всю систему, а потім роблять демонтаж.

Ми працюємо якісно та надійно: саме тому ми надаємо гарантію на всі роботи.

Ціна демонтажу ванни залежить від складності передбачуваних робіт. Як правило, середня вартість демонтажу ванни в Києві в нашій компанії стартує від 200 гривень.

Ви можете бути повністю впевненими в тому, що, звернувшись за нашими послугами, ви обираєте якість та оперативність. Ми робимо все швидко і надійно: відразу ж приймаємо замовлення на роботу і виконуємо їх у максимально стислі терміни. Нашим фахівцям все під силу! Телефонуйте швидше.

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.