Ремонт пластикових вікон київ

Ремонт та регулювання пластикових вікон у Києві

 • Ремонт пластикових вікон від будь-яких виробників
 • Необхідні запчастини
 • Якісний ремонт
Зробимо діагностику, виберемо запчастини, погодимо з вами вартість ремонту, проведемо ремонт та регулювання пластикових вікон у вас вдома.
від 100 грн.

Ціни на ремонт та регулювання пластикових вікон

Вид робіт Ціна
Діагностика (оплачується лише при відмові від ремонту) 100 грн.
Виїзд майстра Безкоштовно
Ремонт пластикових вікон від 150 грн. Надіслати заявку
Регулювання пластикових вікон від 150 грн. Надіслати заявку

Ремонт та регулювання пластикових вікон

Метало-пластикові вікна є нашим найкращим захисником від шуму повз проїжджаючі машини, а також від холоду. Але як вчинити, коли вони стали провисати, продуватися та промерзати? Правильним рішенням буде, звернеться до сервісу та зробити діагностику, або ремонт пластикових вікон. У Києві викликати майстри з ремонту вікон, або звернутися за діагностикою можна в будь-якому місці. Але як бути впевненим, що вас якісно обслужать і при цьому не візьмуть зайвих грошей?

Бують різні причини несправностей пластикових вікон. Іноді вікно спочатку погано встановили або виготовили з неякісного матеріалу. Найчастіше ж проблеми та поломки виникають через неправильне поводження, а також експлуатацію вікон. Для початку вам потрібно визначити складність несправності, і в деяких випадках без ремонту, або допомоги спеціаліста в місті Києві просто не обійтися.

Якщо у вас виникла будь-яка з цих проблем, вам потрібне буде регулювання або ремонт пластикових вікон:
- Елементи фурнітури вікна в поганому стані, або зношені;
- вікно не закривається як слід, перебуваючи в положенні вниз - вгору; - Вікно нормально не закривається в положенні вліво - вправо;
- До рами стулка стала не зовсім щільно притискатися.

Наведені нижче проблеми говорять про те, що час робити ремонт пластикових вікон:
- зламався обмежувач відкривання, або ручка вікна; - перестала відчинитися стулка, заклинило ручку; - ручка знаходиться в майже нерухомому положенні; - промерзає та дме з вікна;
- одночасно в поворотному та відкидному режимі відкривається стулка вікна;
- зігнувся профіль вікна; - тріснув чи повністю розбився склопакет.

Іноді при поломці вікон у місті Києві виникає спокуса зробити регулювання пластикових вікон і полагодити все самостійно або залишити все як є. Але найчастіше це призводить до фатальних, нікому не потрібних наслідків. Тим більше, у такому разі ви навіть не вирішите саму проблему, а тільки погіршите її. У гіршому випадку ваші вікна стануть абсолютно непридатними для використання.

Згодом, вам доведеться не тільки розпрощатися зі старими вікнами, а й зовсім замінювати їх на нові. Це коштуватиме чималі гроші і складе велику витрату часу. Для того щоб уникнути подібної ситуації, найкраще не витрачати грошей, свого дорогоцінного часу, а звернеться в наш сервіс по ремонту та регулюванню пластикових вікон і дверей.

Наші найкращі майстри

Сергій

Досвід роботи — 14 років

Артем

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Досвід роботи — 8 років

Артур

Досвід роботи — 12 років

Олександр

Досвід роботи — 10 років

Наші переваги
 • Якісні матеріали
  Якісні матеріали
  Кожній людині відомо, що хороший ремонт багато в чому залежить від якісних матеріалів. Матеріали, які ми радимо, вже неодноразово перевірені нами ж у різних ремонтах. Крім того, ми можемо провести ремонт з вашими матеріалами.
 • Майстри вузької спеціалізації
  Професійні майстри
  Ми відбираємо до нашої компанії лише висококваліфікованих фахівців, з багатим досвідом та відмінними навичками ремонтних робіт. Крім того, вони використовують якісні сучасні інструменти. Тому ремонт буде проведено на найвищому рівні.
 • Робота без передоплати
  Робота без передоплати
  Для зручності клієнтів ми не беремо передплату за ремонтні послуги. Розрахунок відбувається лише після закінчення виконаних робіт, у встановлені терміни.
 • Пакет безкоштовних послуг
  Пакет безкоштовних послуг
  У будь-якого сервісу високого рівня деякі послуги надаються безкоштовно, оскільки гарний настрій клієнта та позитивні відгуки для нас мають велике значення: більше половини клієнтів приходять до нас за порадою своїх друзів та родичів.