Установка змішувача Київ

Встановлення змішувача (крана)

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Сантехнік узгодить із вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає роботи.

Сьогоднішній ринок пропонує споживачеві величезний вибір змішувачів. Але найпоширеніший тип – це двовентильні змішувачі. Вони по праву вважаються більш надійними, ніж кулькові змішувачі. Встановлення їх може бути зроблено на будь-яку необхідну поверхню: як вертикальну, так і горизонтальну. Це можуть бути раковини, стіни, ванни, мийки тощо. Один з найважливіших моментів установки – це надійна гідроізоляція труб. Якщо цей момент буде втрачено, то в місці з'єднання труб і змішувача постійно капатиме вода. Для того, щоб убезпечити себе від подібних ситуацій, звертайтесь до нас. Професіонали проведуть установку змішувача у найстисліші терміни та з найбільшим ступенем надійності.

Ціни

Вид робітВартість

Встановлення змішувача

від 250 грн. Надіслати заявку

Демонтаж змішувача

від 100 грн. Надіслати заявку

Надаємо послуги

 • Встановлення змішувача
 • Заміна змішувача
 • Ремонт змішувача
 • Встановлення кульових змішувачів
 • Встановлення одноважільних змішувачів

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Як вибрати змішувач для ванни

Змішувач для ванни – це золоте дно для дизайнерів. Асортимент сучасного ринку залишає простір для польоту фантазії та пропонує справді неймовірний вибір. Тому можна вибрати те, що справді сподобається будь-якій людині. Але тут слід згадати те, що під час відбору не забувайте, що змішувач - це, в першу чергу, багатофункціональний вузол і тільки після цього вже дизайнерський вишукування.

Змішувачі для ванни бувають найрізноманітнішими, але найголовніше в них – це форма виливу. Ще у народі він називається «гусаком». Так, для одних буде зручніше встановити змішувач з невеликим виливом прямо на ванну, тоді як для інших краще стане довгий вилив на змішувачі, що кріпиться на стіну. Встановлення змішувача (крана) для ванни можна замовити у нас. Так ви збережете свій час та гроші. Професійні майстри швидко та надійно встановлять змішувач і ви навіть не дізнаєтесь, що таке протікання.

Як вибрати змішувач для кухні

Змішувачі для кухні мають деякі обмеження та особливості. Зокрема, це високий вилив. Він дозволяє вільно оперувати посудом під час миття і не чіплятися за вилив. Якщо ж встановити змішувач з коротким виливом, то спочатку ви обов'язково чіплятиметеся посудом за нього. І не факт, що після таких зустрічей усі тарілки залишаться цілими.

Також змішувач для кухні буває дещо незвичайної форми. З першого погляду це звичайний «гуска». Але на цьому всі схожості закінчуються, тому що він легко виходить із гнізда і стає схожим на рукав душа. Це дуже зручно, якщо над раковиною у вас висить полиця і встановлення нормального змішувача неможливе.

Види змішувачів

На сьогоднішній день ринок пропонує увазі споживачів три види змішувачів:

 • Вентильні;
 • Одноважільні;
 • Термостатичні.

Вентильні змішувачі є найнадійнішими. Вони чудово підійдуть, якщо вам важливий тривалий термін експлуатації.

Одноважільні змішувачі дещо зручніші в управлінні подачею гарячої та холодної води, але через те, що погано переносять жорстку воду, швидше ламаються. Проте, саме їхній вибір найширший на ринку відповідного обладнання.

Термостатичні змішувачі – це технологія, яка прийшла до нас з більш «просунутого» Заходу. Ці змішувачі завдяки особливій внутрішній будові дозволяють встановити температуру води, після чого змішування та підстроювання буде проводитися в автоматичному режимі.

Способи кріплення змішувачів

Змішувачі кріпляться лише двома способами:

 • До стіни;
 • До раковини/ванни/біді тощо

Класична для нас практика – це настінний змішувач, який встановлюється у ванній кімнаті. Такий вибір дозволяє заощадити на покупці другого змішувача та використовувати один для подачі води і у ванну та у раковину умивальника. Найчастіше при цьому труби заховані у стіні.

Установка змішувача у Києві своїми руками – дуже погана думка. Для того щоб монтаж був виконаний грамотно, не варто намагатися робити це самостійно. Краще довіртеся спеціалісту. Ми надаємо таких професіоналів, які вже давно працюють з сантехнікою і не мають жодної помилки під час підключення змішувачів.

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.