Установка пральної машини Київ

Установка пральної машини Київ

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Сантехнік узгодить із вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає роботи.

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Установка пральної машини в Києві

Практично у кожному будинку є пральна машина. На сьогоднішній день існує величезна різноманітність моделей, що відрізняються одна від одної різними технологічними та дизайнерськими рішеннями.

Прання, відбілювання, сушіння – все це робить пральна машина. На жаль бувають моменти коли вона приходить у непридатність. Щоб уникнути цього якомога довше, потрібно приділити належну увагу такому етапу, як установка пральної машини.

Не варто самостійно займатися підключенням пральної машини, оскільки тільки фахівець зможе правильно підвести воду, встановити злив, та професійно впоратися з іншими деталями.

Весь цей процес потребує певних знань та досвіду. Звертайтеся до «Золотих рук», і найкращі майстри Києва до ваших послуг! Стандартна вартість установки пральної машини починається – 300 грн. У вартість вже включено плату за приїзд майстра та обстеження, яке також можна замовити окремо, за 100 гривень.

Встановлення пральних машин: мінімальна ціна, терміни оптимальні.

Фахівець зробить все, що від нього вимагається, у тому числі й вирівняє підлогу в місці, де буде машинка, інакше вона може пошкодитись від вібрацій під час роботи.

Помітною перевагою нашої компанії є наявність найкращих майстрів, невисокі ціни та робота без вихідних.

Замовте у нас встановлення пральної машини в Києві. Ціни та якість вас приємно здивують.

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.