Установка сушки для рушників Київ

Установка сушки для рушників Київ

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Майстер погодить із вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає роботи.
від 400 грн.

Ціни на встановлення сушки для рушників

Вид робітВартість

Установка сушки для рушників

400 грн. Надіслати заявку

Перенесення сушки для рушників

500 грн. Надіслати заявку

Демонтаж сушки для рушників

150 грн. Надіслати заявку

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Установка та підключення сушки для рушників в Києві

Одним із кращих рішень опалення ванної кімнати є сушарка для рушників. Крім обігріву приміщення та сушіння речей, він також перешкоджає появі грибка.

Окрім своїх практичних функцій, сучасні сушки для рушників мають досить привабливий зовнішній вигляд, який відмінно доповнює інтер'єр будь-якого приміщення. Як матеріал для нього зазвичай виступає нержавіюча сталь.

Для того щоб підготуватися до установки рушникосушки необхідно перекрити воду у всьому стояку, про що, звичайно ж, необхідно попередити своїх сусідів. Крім того, ви можете запропонувати їм поєднатися і встановити прилад у всіх квартирах, що належать до одного стояка. Це дозволить вам суттєво заощадити, адже ми зробимо вагому знижку за велике замовлення.

Вирішивши організаційні питання, ви можете сміливо дзвонити нам, ми встановимо пристрій швидко і якісно, ​​як правило, на роботу йде кілька годин.

Можливо, деякі люди вважатимуть за краще встановити сушарку для рушників самостійно. Однак у цьому випадку вони ризикують пошкодити вже існуючі комунікації через брак досвіду, до того ж може виявитися, що прилад повішений не рівно або ненадійно підключений. Щоб уникнути цих проблем, найкраще довіритися професіоналам, які мають все необхідне обладнання та точні вимірювальні прилади.

Важливим етапом робіт є вимірювання та розрахунок ступеня прогрівання. Також важливо правильно підібрати матеріали для комунікацій, серйозною помилкою буде використання поліпропіленових труб, а також фітингів, адже подібна конструкція не матиме достатньої надійності.

Підключення рушника до гарячої води, бойлера, стояка або системи опалення

Монтаж сушки для рушників можна зробити до будь-якого приладу, що подає гарячу воду. Це може бути і опалювальна система, і бойлер, і стояк із гарячою водою. Також надзвичайно важливим моментом буде надійне з'єднання в місцях зіткнення з наявними комунікаціями, в таких місцях рекомендується використовувати високотемпературний герметик. Пам'ятайте, що надійні з'єднання будуть запорукою довгої служби пристрою без найменших перебігів.

Крім високої якості установки сушки для рушників ми пропонуємо ще й цілком розумні ціни, які приємно здивують кожну людину, яка звернулася до нас. Стандартна ціна установки сушки для рушників – 320 грн.

Крім підключення нових сушок для рушників наша компанія займається і заміною старих. Існує 3 варіанти заміни:

 • 1) Без заміни труб, що підводять теплу воду;
 • 2) Спосіб з нарізанням нової різьби на старих трубах (можливо лише в тому випадку, якщо труби досить нові);
 • 3) Зварювальний спосіб кріплення (застосовується при незадовільному стані наявних труб).

Всі 3 варіанти вимагають не тільки наявності певної кваліфікації та досвіду, а й професійних інструментів, тому ми не рекомендуємо вам намагатися зробити цю роботу самі, доручіть її нам, і ви залишитеся задоволені.

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.