Ремонт стояків Київ

Ремонт стояків Київ

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Сантехнік погодить з вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає ремонт стояка.
від 250 грн.

Виконуємо послуги

 • Ремонт стояків
 • Заміна стояків

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Ремонт стояків у Києві та області

Елементи водопровідних систем виготовляються з високоякісних матеріалів, однак вони ламаються. Фахівці зазначають, що термін роботи звичайного водопровідного стояка дорівнює 40 рокам. Якщо ви відчуєте неприємний душ у санвузлі, то можете бути впевнені - стояк дав тріщину, і його ремонтом повинен зайнятися фахівець.

Сантехніки, що працюють у нашій компанії, мають великий досвід роботи. За допомогою спеціального обладнання вони можуть швидко визначити місце поломки стояка. Крім того, вони безкоштовно продіагностують загальний стан водопровідної системи на наявність несправностей.

Що є причиною огидного запаху в туалеті? Невеликі тріщини, що проступають по тілу старого стояка. Саме вони й пропускають такий неприємний аромат.

Фахівці нашої компанії в Києві оперативно і якісно зроблять всі роботи з ремонту стояка – вони мають для цього необхідні знання. Так, вони знають, що ремонт стояка неможливий без оштукатурювання труб: такий метод підійде в тому випадку, якщо тріщина одна. Якщо їх кілька, то краще скористатися технікою холодного зварювання. Вони виконають свою роботу настільки якісно, ​​що вам не доведеться замислюватися над ремонтом труб стояка.

Наша компанія максимально швидко приймає в роботу замовлення, оскільки ми розуміємо, який дискомфорт приносять проблеми з сантехнікою. Заявки обробляються відразу, після чого майстер добирається будинок місця ремонту за годину. Географія нашої діяльності широка: ми працюємо як у Києві, так і у передмісті (до 25 кілометрів).

Пам'ятайте, вчасно зроблений ремонт стояка здатний запобігти більшій поломці, яка може призвести до затоплення не тільки вашої, а й сусідської квартири. Капітальний ремонт у разі неминучий.

Вам потрібні послуги сантехніка та ремонт стояка в Києві? Не зволікайте, швидше звертайтеся до нашого сервісу. Нашим фахівцям під силу проведення робіт абсолютно будь-якої складності. Вони швидко виправлять поломку, а вам залишиться тільки дивуватися з якості робіт, а також за прийнятні ціни.

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.