Прочищення труб Київ

Прочищення труб Київ

  • Безкоштовний виклик додому
  • Професійні сантехніки
  • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Сантехнік узгодить із вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає роботи.
від 150 грн.

Ціни на основні послуги з прочищення

Вид робітВартість

Усунення простих побутових засорів

від 260 грн. Надіслати заявку

Усунення складних побутових засорів

від 390 грн. Надіслати заявку

Усунення засмічення із застосуванням спецобладнання

від 860 грн. Надіслати заявку

Усунення засмічення електромеханічним способом

від 990 грн. Надіслати заявку

Усунення засмічення гідродинамічним способом

від 1000 грн. Надіслати заявку

Усунення засмічення з розбором труб

від 1000 грн. Надіслати заявку

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Прочищення труб у Києві та області від 150 грн.

Проблеми з сантехнікою не тільки неприємні самі по собі, а й мають «поганий» душ у прямому розумінні цього слова. Для того щоб запобігти поломці сантехнічних пристроїв, потрібно не тільки дбайливо і акуратно до них ставитись, але й час від часу проводити прочищення труб. Наша компанія надає цю послугу як у Києві, так і в передмісті.

Важливість подібної профілактики зрозуміла: на трубах, особливо вироблених з чавуну, накопичується велика кількість бруду не тільки через воду поганої якості, а й через миючі та косметичні засоби.

Забруднення навіть на маленькій ділянці комунікацій здатне призвести до серйозної аварії в масштабах усього будинку. Не намагайтеся самостійно прочистити труби за допомогою підручних засобів: подібні операції не призведуть до належного результату. Якісну чистку здатний зробити тільки кваліфікований сантехнік.

За своєю природою засміки бувають різними: це може бути скупчення бруду в місцях поломки труб, їх кутової фіксації або каналізаційний стояк, що засмічився. І для усунення кожної з проблем підбирається свій метод: гідродинамічний, механічний або хімічний.

Вам потрібне якісне та надійне очищення труб у Києві? Тоді звертайтесь за послугами нашої компанії. Вам потрібно залишити заявку за допомогою спеціалізованої форми або зателефонувавши нашому диспетчеру.

Ми відразу ж візьмемо ваше замовлення в роботу: фахівець у міру можливості виїде до вас. Ми розуміємо терміновість вирішення цієї проблеми: наші майстри працюють не лише у вихідні, а й у святкові дні. Фахівці мають достатній досвід, а також сучасне обладнання для того, щоб оперативно розв'язати будь-яку проблему з прочищення.

Пам'ятайте: своєчасне прочищення труб у Києві здатне запобігти поломці водопровідних систем.