Установка лічильників київ

Встановлення лічильника води Київ

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Сантехнік узгодить із вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає роботи.

Ціни на комунальні послуги часом жахають. І тому вкрай розумним ходом є встановлення лічильників води та електрики. Ці невеликі пристрої дозволяють знизити ціни на квитанції оплати часом до трьох разів! Тарифи, які встановлюються відповідними органами, дуже високі. Особливо це стосується води.

Пропонуємо послуги

 • Встановлення лічильників води
 • Заміна лічильників води

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Лічильники води. Встановлення

Для того, щоб правильно провести встановлення лічильника води, не потрібно намагатися зробити це самостійно. Це може призвести лише до вкрай небажаних наслідків. Краще викличте нашого майстра, який у найкоротші терміни все зробить.

Вже через короткий проміжок часу після виклику нашого фахівця ви станете власником лічильника для води. Після опломбування ж працівником МіськВодоКаналу ви вже почнете економити. І повірте, економія виходить дуже суттєва.

Наші майстри чудово знають свою справу і виконають роботу у найкращому вигляді. Жодне з'єднання, виконане їх руками, не дасть текти. Багаторічний досвід встановлення лічильників води зробив їх майстрами вищого класу, тому ми в них впевнені!

Наша компанія вже довгий час працює по території міста Київ та області, тож на сьогодні ми маємо дуже багато задоволених клієнтів, які радять нас своїм друзям та знайомим. І їхнім словам вірять, адже хто може бути більш упередженим критиком, якщо не колишні клієнти компанії?

Процес встановлення водяного лічильника

Встановлення водяного лічильника в Києві буде надійнішим на пінопропіленові або металопластикові труби. Вони значно знижують можливість виникнення протікання так як герметичність такого з'єднання буде вищою. Вся установка займає мінімум часу, але лише за умови, що вся робота виконується майстром.

Під час монтажу потрібно враховувати, що встановлення водяного лічильника – це справа не жартівлива. І не варто вважати, що встановлення може провести кожен. Тут найголовніше - це досвід, оскільки установник, який не має достатніх знань і досвіду, може провести установку так, що ви потім не оберетеся проблем, витираючи підлогу під лічильником і намагаючись знайти майстра, який все виправить. То навіщо витрачати свій час і гроші? Погодьтеся, краще викликати відразу хорошого фахівця, який збереже як сімейний бюджет, так і ваш особистий час, який можна витратити набагато продуктивніше, ніж присутність при встановленні лічильника та виправленні помилок установника.

Заміна водяного лічильника

ГорВодоКанал має право періодично вимагати водоміри на перевірку. Зазвичай це відбувається після певного терміну кілька років. Для цього необхідно викликати співробітника служби, який зафіксує показання приладу та зріже пломбу. Після цього квартиру переказують на звичайні тарифи будь-якого житла без водяного лічильника. Всі проблеми демонтажу лягають на плечі мешканців. Для того, щоб не залишатися без води на термін перевірки, потрібно встановити спеціальний згін. Це металевий перехідник, що встановлюється замість лічильника. Його установка – така ж важлива справа, як і встановлення самого приладу. Тут дуже важливо не допустити протікання, щоб вам не доводилося постійно ходити і міняти баночки під трубою, що капає.

Якщо ви вирішите замовити майстра для заміни водяного лічильника, то радимо звертатися до нашої компанії. Професіонали швидко виконають усі роботи з демонтажу та подальшого встановлення згону в найкоротші терміни. Також, ви можете викликати цього спеціаліста для того, щоб провести повторну установку лічильника. Це збереже ваші гроші, час та нерви.

Тепер настав час поговорити про наші ціни на встановлення лічильників. Спостерігаючи, як високо їх «задирають» наші конкуренти, ми вдумалися, чому ситуація така. І не дійшли жодного іншого висновку, як того, що вартість роботи сантехніків така висока абсолютно безпідставно. Ми встановлюємо чесну ціну на свої послуги. Повірте, від співпраці з нами, ви будете не тільки задоволені, а й ваш гаманець не стоншиться так, як у випадку співпраці з нашими конкурентами. Тепер потрібно сказати про те, що на ринку є ціни і дещо нижчі за наші. Але їх встановлюють переважно ті, хто не впевнений, що зможе зробити свою роботу добре. Іншими словами, малі гроші просять ті, кому крім цього більше нема чого запропонувати своїм клієнтам. Як ви розумієте, в таких компаніях вам навряд чи нададуть дійсно якісні послуги.

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.