Встановлення душової кабіни Київ

Встановлення душової кабіни

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Сантехнік узгодить із вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає роботи.
від 700 грн.

Ціни на встановлення душових кабін

Вид робітВартість, від

Встановлення душової кабіни

850 грн. Надіслати заявку

Встановлення душової кабіни (підвищена складність)

1000 грн. Надіслати заявку

Встановлення гідробоксу

950 грн. Надіслати заявку

Установка гідробоксу (підвищена складність)

1200 грн. Надіслати заявку

Демонтаж душової кабіни

300 грн. Надіслати заявку

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Встановлення та збирання душових кабін

Встановлення душової кабіни – справа, начебто, нехитра. Дивлячись в інструкцію від виробника, здається, ніби все гранично просто і зрозуміло. Але тут і криється найголовніша небезпека таких інструкцій - вони замовчують про величезну кількість дрібних нюансів: болти не потрібно сильно затягувати, герметизувати обов'язково лише деякі стики, а Регулювання рівня повинна проводитися в певній послідовності. Спроби самостійної установки душової кабіни, як правило, призводять до дуже плачевних результатів. І буде дуже добре, якщо ви відразу помітите нестиковку в логічних висновках і вказівках інструкції. Набагато гірше, якщо така недомовленість розкриється неприємним сюрпризом під час купання.

Краще одразу довіртеся професіоналам від нашого агентства. Вони проведуть складання та встановлення душової кабіни на найвищому рівні. Після їх роботи ви навіть не підозрюватимете, що душова кабіна може мати якісь проблеми. А розповіді друзів, які спробували провести збірку самостійно, викликатимуть у вас лише здивування, змішане з невірою.

Душева кабіна складається з наступних деталей:

 • Кришка;
 • Задня стінка;
 • Дверцята;
 • Піддон;
 • Електронна та водопровідна складові набору.

Порядок збирання цих частин багато в чому визначає надійність та довговічність предмета сантехніки. Тут же потрібно помітити, що наші майстри мають найкращі інструменти. Це дозволяє їм проводити складання та монтаж душової кабіни з максимальною віддачею себе процесу. Їм просто нема на що відволікатися, як це буває в інших випадках. Наведемо, як приклад, один випадок, з яким зустрічалися всі: до вас приходить майстер і починає просити викрутку чи ніж. Поки ви шукаєте необхідний інструмент, у нього думки вже переключилися з ремонту або монтажу на абстрактні теми і наступні операції виконуються вже чисто автоматично без урахування особливостей вашого випадку. Так от, ми забезпечили фахівців усім необхідним, щоб вони могли безперешкодно виконувати свої обов'язки.

Наступне – це швидкість роботи. Наші майстри прагнуть виконати роботу в найкоротші терміни. Це дуже зручно, оскільки вам не доведеться витрачати свій дорогоцінний час на те, щоб сидіти вдома, контролюючи майстрів. Натомість ви можете провести час з користю, відпочиваючи чи заробляючи гроші.

Ну і, звичайно ж, надійність. Всі встановлені нашими майстрами душові кабіни вирізняються великою довговічністю. І це може підтвердити величезну кількість наших попередніх замовників.

Поєднання цих якостей: швидка швидкість роботи, адекватні ціни, відмінна надійність роботи та високий професіоналізм майстрів дозволяють нам заявляти, що ми – найкращі. Звертайтесь до нас, якщо вам потрібно зібрати і встановити душову кабіну і повірте, ви не помилитеся!

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.