Заміна ванни Київ

Заміна ванни Київ

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Майстер погодить із вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає роботи.
від 700 грн.

Виконуємо послуги

 • Встановлення ванни
 • Демонтаж ванни
 • Заміна ванни
 • Установка гідромасажної ванни

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Заміна ванни Київ

Яке приміщення в будинку найкраще говорить про турботу та уважність господаря? Правильно, ванна кімната. Як правило, всі ремонтні роботи в будинку стартують саме із ванної.

Статистика говорить про те, що ремонт у цій кімнаті робиться не з такою завидною періодичністю, як у інших приміщеннях будинку. Чому? Тому що багато хто вважає ремонт у ванній кімнаті надто дорогим і клопітким. Насправді: облаштування ванної може влетіти в копійчину. Однак міркування комфорту варті того.

Якщо ви задумалися про заміну ванни, то вам на допомогу прийдуть наші спеціалісти. Вони зроблять усі роботи як у квартирі, так і в приватному будинку. Весь цикл робіт не займе багато часу: ми розуміємо, що затишок та комфорт у будинку понад усе.

Як правило, разом із заміною ванни проводиться заміна застарілих труб, а також нове планування сантехнічного обладнання. Таким чином, ви зможете зробити встановлення нової ванни в новому місці.

Наші фахівці під час роботи дотримуються всіх вимог безпеки: перед встановленням нової ванни ми докладно продіагностуємо стан водопровідних систем. За допомогою таких заходів можна вчасно знайти неполадки, які можуть призвести до великих проблем під час ремонту, зробити своєчасний ремонт, а також запобігти поломкам. Ми реалізуємо індивідуальний підхід у своїй роботі.

Заміна ванної в Києві – це непроста процедура, яка потребує спеціалізованих навичок. Цикл робіт включає демонтаж старої ванної та встановлення нової. Якісна заміна ванною під силу тільки висококваліфікованим професіоналам, саме тому вам потрібно звернутися до нашої компанії. Ми впевнені у надійності наших послуг, тому надаємо гарантію.

Наші фахівці займаються заміною ванн різних видів (від акрилових до чавунних), форм та розмірів. Ми демонтуємо та встановлюємо продукцію як зарубіжного, так і вітчизняного виробника. Нам під силу встановлення навіть оригінальних «дизайнерських» ванн. Звертайтесь за послугами до нас!

Сантехніки нашої компанії – справжні професіонали. Вони мають всі необхідні знання, вміння і навички, і тому здатні здійснити якісну заміну ванни як в столиці, так і в передмісті. Ми міняємо ванни акуратно, у повній відповідності до вимог клієнта. Ввічливість та тактовність – це найкращі рекомендації для компанії.

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.