Заміна труб Київ

Заміна труб Київ

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Сантехнік узгодить із вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає роботи.
від 150 грн.

Виконуємо послуги

 • Розведення/ремонт труб
 • Демонтаж труб
 • Заміна труб
 • Прочищення труб

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Заміна труб Київ та область. Недорого

Заміна труб – це послуга, до якої найчастіше звертаються наші клієнти. Вартість її безпосередньо залежить від матеріалу труб, що встановлюються.

Розцінки на заміну труб:

ціна на прокладку труб, вироблених з металопластику, стартує від 20 гривень за погонний метр;
ціна на монтаж сталевих труб від 30 гривень за погонний метр.

Звертаємо вашу увагу на те, що це лише попередні розцінки: підсумкову ціну на труби зможе сказати лише майстер. На вартість послуг впливає не лише матеріал, з якого виготовлені труби, а й результати діагностики, а також результати складання кошторису. Ви можете розраховувати на максимально об'єктивний та чесний підхід щодо оцінки наших послуг. Ціна повністю співставна з якістю, впевненість у якій ми підкріплюємо гарантією.

Майстер не розпочне роботу з прокладки труб, не продіагностувавши стан сантехніки, а також водопровідних систем, встановлених у вашому будинку. Адже монтаж передбачає не тільки встановлення нових труб, а й установку супутніх деталей: кранів, кріплень, фіксаторів та багатьох інших. Ви можете не сумніватися: все буде встановлено якісно та швидко нашими майстрами за допомогою сучасних інструментів та технологій, які доступні нашим майстрам.

Добросовісність, оперативність, відповідальне ставлення – ось причини, з яких ви повинні замовити заміну труб водопостачання та опалення саме в нашій компанії. Адже від того, наскільки правильно буде продумана нова система водопостачання, залежатиме натиск води, її прогрів, рівномірний розподіл за системою, а також нормальний тиск. Наші сантехніки оперативно та акуратно зроблять демонтаж старої водопровідної системи і приступлять до встановлення нової.

Під час демонтажу водопровідної системи не будуть пошкоджені інші конструкції та стіни. Розібравшись зі старими трубами, майстер допоможе з вибором нових: він вирушить з вами за покупками в будівельний магазин або придбає всі необхідні компоненти системи сам.

В якості нових труб для водопровідних систем варто вибирати труби з металопластику. Багато фахівців визнають їх найбільш практичними, стійкими до пошкоджень, іржі та корозії. Монтаж металопластикових труб простий, оскільки вони пластичні та мало важать. Крім того, такі труби набагато дешевші за сталеві аналоги, хоча анітрохи не поступаються їм у стійкості та міцності.

Вам потрібна якісні послуги з заміни труб у Києві за вигідними цінами? Наша компанія відповідально займається монтажем систем опалення та водопостачання як у Києві, так і передмісті та області. Наші фахівці працюють швидко та у зручний для вас час, без вихідних.

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.