Заміна крана Київ

Заміна крана (змішувача) Київ

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Сантехнік узгодить із вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає роботи.

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Заміна крана (змішувача) у Києві

Змішувачем називають елемент водопровідної системи, який використовується для подачі води потрібної температури. З його допомогою людина у певних пропорціях змішує воду різних температур. Для того, щоб змішувач прослужив довго, його потрібно правильно та якісно встановити (замінити) змішувач .

Багато хто вважає, що заміна змішувача – це проста операція. Насправді вона вимагає певних умінь і навичок, якими володіє сантехнік. Співробітники нашої компанії зроблять усі необхідні роботи та не зашкодять деталі.

Спеціаліст відрізняє від любителя тим, що перед початком роботи він продіагностує поломку, складе кошторис та розрахує вартість робіт. Ми надаємо цю послугу безкоштовно, якщо ви віддасте замовлення нам. Після сантехнік акуратно і швидко здійснить демонтаж застарілого змішувача.

Майстер ніколи не приступить до заміни крана в Києві, не перевіривши водопровідні труби на наявність поломок. Ця операція запобігає поломкам як труб, так і змішувача – краще вирішувати всі завдання комплексно.

Багато мешканців Києва та передмістя звертаються до нас за послугою встановлення змішувача – це справді затребувана операція. Наші фахівці ставляться до неї максимально відповідально, як, зрештою, і до інших видів сантехнічних робіт:

 • усунення старих та встановлення/обслуговування нових побутових приладів;
 • установка приладів сантехніки (душових кабін, раковин, ванн);
 • монтаж та демонтаж опалювальних та водопровідних систем (проектування, закупівля обладнання, встановлення).

Фахівці нашої компанії виконують всі роботи відповідно до державних стандартів та вимог техніки безпеки. У своїй діяльності вони використовують інновації та сучасне обладнання. З їх допомогою вони настільки якісно роблять усі роботи, що наша компанія надає гарантію на строк до 3 років.

Ми пропонуємо вам прийнятні ціни на заміну кранів. Так, вартість послуги із заміни змішувача у столиці стандартно 200 гривень. У ціну входять не лише операції з монтажу, а й виїзд спеціалісти, а також проведення діагностики.

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.