Установка гідромасажної ванни

Встановлення гідромасажної ванни Київ

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Сантехнік узгодить із вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає роботи.

Виконуємо послуги

 • Встановлення ванни
 • Демонтаж ванни
 • Заміна ванни
 • Установка гідромасажної ванни

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Встановлення та підключення гідромасажної ванни у Києві

Гідромасажна ванна принесе вам не тільки насолоду від водних процедур, та й користь вашому організму. Адже давно відомі великі можливості водного масажу щодо зняття стресу, поліпшення обігу крові в організмі та сну.

Встановлення гідромасажної ванни має виконуватися лише кваліфікованим спеціалістом, оскільки ванна є непростою конструкцією. Її монтаж - це скрупульозний і досить непростий процес, під час якого потрібно уважно поставитися до водопровідних та електричних систем. Наші сантехніки зможуть підключити гідромасажну ванну швидко та якісно.

Чому потрібно звертатися саме до професіонала? Тому що саме він знає, що спочатку необхідно підключити редуктор тиску води, який повинен перебувати на рівні 5 атмосфер. Після цього він встановить фільтри очищення води від різних забруднень, оскільки форсунки ванни можуть швидко зламатися від жорсткої води.

Майстер встановить джакузі в ідеально рівне положення. Для цього він за допомогою будівельного рівня та спеціалізованих інструментів змонтує спеціальний поміст. Після цього він встановить невеликий нахил у бік зливу для максимально зручного та швидкого відведення води. Крім того, тільки наші сантехніки знають, що отвір зливу має бути не вищим за 10 сантиметрів від входу в каналізацію.

Все це знають наші кваліфіковані сантехніки. За довгий час роботи вони накопичили багатий досвід не тільки в установці гідромасажних ванн, але і їх ремонті. Свою роботу вони супроводжують коментарями та слушними порадами, дотримуючись яких, ви можете досягти тривалого терміну служби пристроїв. Так, вони підкажуть вам, що необхідно іноді дезінфікувати водопровідні системи, а ванну приймати без різних масел і пінок, оскільки вони можуть негативно позначитися на роботі обладнання.

Крім того, наші сантехніки є фахівцями і в області електрики, оскільки джакузі – це складна конструкція, що працює в різних режимах і оснащена різними датчиками, радіо. Саме тому наші спеціалісти добре розуміють тонкощі електропостачання.

Наша компанія працює як у Києві, так і в передмісті. Телефонуйте і звертайтесь до наших послуг по встановленню (монтажу) гідромасажної ванни прямо зараз!

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.