Ремонт змішувача Київ

Ремонт змішувача Київ

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Сантехнік узгодить із вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає роботи.
від 150 грн.

Надаємо послуги

 • Встановлення змішувача
 • Заміна змішувача
 • Ремонт змішувача
 • Встановлення кульових змішувачів
 • Встановлення одноважільних змішувачів

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Ремонт змішувачів у Києві та передмісті

Сьогодні у сантехнічних магазинах представлено широкий асортимент змішувачів, виконаних із різних матеріалів. Змішувачі відрізняються формою та конструкцією. Найбільш поширеними видами є одноважільні та вентильні крани. Незважаючи на зовнішні відмінності, змішувачі поєднує одна спільна риса – рано чи пізно вони починають протікати. Наш спеціаліст з легкістю проведе ремонт змішувача, заміну прокладки, зупинить текти.

Як правило, сантехніка починає протікати тоді, коли чекаєш на це найменше. Якщо вас спіткало це лихо, не поспішайте замінювати кран на новий.

Щоб зробити якісний ремонт змішувача, потрібно попередньо дослідити обладнання. Наш майстер приїде, вивчить поломку та знайде причину протікання. Новий змішувач може і не знадобитися, оскільки найчастішою причиною протікання є розтріскування або забруднення прокладки. У цьому випадку працівник просто замінить стару прокладку на нову. Якщо в приладі зносилося різьблення, необхідно легко поміняти внутрішню частину змішувача.

Вартість заміни змішувача + ціна виїзд фахівця

Якщо у вас встановлена ​​стара сантехніка, відновити її, на жаль, не вдасться. Прийде замінити змішувач повністю, коштує така послуга 200 грн. Наші працівники легко справляються із цією роботою. Якщо ходити по магазинах і вибирати прилад вам ніколи, ми можемо самі виконати це завдання. Досвідчені фахівці придбають надійний змішувач та всі необхідні деталі до нього.

Наш майстер не тільки виконає якісний ремонт змішувача в Києві, а й порадить, як продовжити життя обладнання. Наприклад, він підкаже, що фільтри для води у кілька разів знижує ймовірність протікання. Не варто перекривати змішувач до остаточної зупинки води. Це може призвести до передчасного зносу різьблення.

Дослідні спеціалісти компанії «Золоті руки» 7 днів на тиждень надають послуги з ремонту сантехніки в Києві та області. Щоб замовити ремонт змішувача (крана), достатньо зателефонувати нам або оформити заявку на нашому сайті.

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.