Ремонт сантехніки Київ

Ремонт сантехніки Київ

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Сантехнік узгодить із вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає роботи.

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Як вибрати змішувач для ванни

Рано чи пізно виникає необхідність ремонт сантехніки. Проте впоратися самостійно з таким завданням дуже важко. Тому вірним рішенням буде звернутися за допомогою до нашої компанії. Ми вже більше 10 років здійснюємо свою діяльність, що дозволило нашим майстрам накопичити чималий досвід вирішення найрізноманітніших питань щодо ремонту сантехніки, від дрібного ремонту крана до серйозних проблем з розведенням труб.

Наші фахівці не тільки справжні професіонали, але й доброзичливі та доброзичливі люди, вони дбайливо ставляться до кожного клієнта, що дозволяє нам гарантувати найвищий рівень сервісу. Для них не існує нездійсненних завдань, вони легко впораються як з вітчизняним, так і з імпортним обладнанням.

Приїхавши до вас додому, наш працівник обов'язково проведе ретельну діагностику всіх сантехнічних систем та приладів, що дозволить йому виявити проблеми та усунути їх.

Серед найбільш затребуваних послуг, з якими найчастіше стикаються наші працівники, можна виділити:

 • - ремонт системи водопостачання;
 • - ремонт та заміна водонагрівальних пристроїв;
 • - встановлення та ремонт ванн, унітазів, а також побутової техніки;
 • - монтаж та ремонт опалювальних систем, створення автономного опалення.

Якщо у вас в будинку є проблеми із сантехнікою, то вам необхідно усунути їх якнайшвидше. Проте займатися ремонтом сантехніки в Києві самостійно не варто. Більшість людей не тільки необхідна кваліфікація, а й відсутні спеціалізовані прилади, які однозначно знадобляться в ході робіт.

Тому вам варто звернутися за допомогою до професіоналів, ми працюємо без перерв сім днів на тиждень. Все, що потрібно від вас, це набрати наш телефонний номер і викликати майстра до себе додому, а все інше надайте нам. Ми відповідально підходимо до вирішення будь-якої проблеми, тому вам будуть надані гарантовано якісні послуги з ремонту сантехніки.

Крім того, наші майстри завжди з радістю дадуть вам кілька слушних порад з експлуатації приладів та обслуговування різних систем, що дозволить їм служити набагато довше.

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.