Підключення посудомийної машини Київ

Підключення посудомийної машини Київ

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Майстер погодить із вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає роботи.

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Як вибрати змішувач для ванни

Важливість посудомийної машини складно переоцінити, зараз вона є практично в кожному будинку. У магазинах представлені сотні різних моделей, що відрізняються один від одного набором опцій та ціною.

Підключення посудомийної машини – наступний етап після її покупки. Правильна установка допоможе уникнути швидкого зношування та збільшить термін роботи приладу.

Ми пропонуємо цілком демократичні ціни на наші послуги, до того ж попередня діагностика робиться абсолютно безкоштовно, якщо ви погоджуєтесь на подальшу роботу з нами. Стандартна ціна підключення посудомийної машини – 300 грн. У поодиноких випадках це може коштувати дорожче, якщо потрібні додаткові роботи.

З яких етапів полягає монтаж посудомийної машини та її підключення

Як правило, для установки посудомийної машини потрібно зробити відвід для води та встановити замикаючий кран, щоб убезпечити себе у разі непередбачених ситуацій. Після цього необхідно вирівняти поверхню, на яку буде встановлено пристрій. Потім пристрій встановлюється на вирівняне місце і підключається до зливного отвору та електричної системи.

Наша компанія гарантує якість та оперативність підключення посудомийної машини в Києві. Тому якщо ви проживаєте в Києві або Київській області, то ми рекомендуємо вам скористатися нашими послугами і отримати прилад, що справно працює, який буде вашим незамінним помічником у миття посуду.

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.