Демонтаж труб Київ

Демонтаж труб Київ

 • Безкоштовний виклик додому
 • Професійні сантехніки
 • Будь-які райони Києва
Безкоштовна консультація. Сантехнік узгодить із вами вартість робіт, приїде в обумовлений час та оперативно виконає роботи.
від 150 грн.

Наші сантехніки

Сергій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Слюсар-сантехнік, зварювальник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Слюсар - сантехнік 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Слюсар-сантехнік

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Сантехнік

Досвід роботи — 10 років

Демонтаж труб опалення та водопостачання

Одна з головних проблем будинків старого типу - водопровідні системи, що віджили своє. Вони не відповідають не одній із сучасних вимог комфорту та безпеки. Особливі проблеми мешканці багатьох будинків мають системи опалення, які недостатньо ефективні. Для вирішення проблем водопровідної системи необхідно провести її модернізацію або повну заміну.

На початковому етапі проведення подібних робіт необхідно провести демонтаж старих труб. Усі операції необхідно зробити максимально професійно та акуратно, зробити так, щоб на місце старих без проблем можна було встановити нові труби. Подібний цикл робіт можуть зробити тільки професіонали, які мають відповідні навички та спеціальні інструменти. Самостійно робити демонтаж не варто.

Наші фахівці за довгий час накопичили великий досвід роботи, що дозволяє їм легко впоратися з будь-яким, навіть найскладнішим завданням.

Причини звернутися за послугами демонтаж труб саме до нас:

 • Ми прийдемо вам на допомогу як у будній, так і вихідний день.
 • Прорвало трубу? Швидка сантехнічна допомога мчить до вас після дзвінка.
 • Працюємо не лише у столиці, а й у передмісті (до 25 кілометрів).
 • Максимально швидко приймаємо замовлення клієнтів, завдяки чому майстер може прибути на місце проведення робіт протягом години.
 • Встановлюємо прийнятні ціни на послуги.
 • Надаємо гарантії на виконані роботи.
 • У нашій компанії працюють справжні професіонали своєї справи, які дотримуються норм техніки безпеки і застосовують у своїй роботі сучасну техніку, яка дозволить демонтувати труби швидко і акуратно.

Ми можемо допомогти вам у виборі сучасного обладнання для опалення: наш спеціаліст вирушить робити покупки разом з вами (ціна – 100 гривень за одну годину) або ж сам придбає необхідні матеріали (60 гривень за послугу). Ви можете сміливо довіряти нашим майстрам: вони підберуть якісне обладнання за прийнятними цінами.

Вам потрібно зробити демонтаж старих труб у Києві, але ви не знаєте, як це зробити і до кого звернутися? Не зволікайте, наші професіонали допоможуть вам у вирішенні цього завдання. Якість їхньої роботи вас приємно здивує, а ціни переконають у тому, що ми – справді хороша компанія.

Наши преимущества
 • До 10 лет гарантии
  Гарантия 100%
  Если после проделанной работы что-то опять выйдет из строя, смело звоните нам. Мы повторно пришлем мастера и он утранит неисправность.
 • Работаем со своим и с вашим материалом
  Работаем со своими и с вашими материалами
  Наши мастера хорошо ориентируются в выборе материалов для ремонта и всегда смогут вам помочь при выборе. Если же хотите избежать любых забот, просто доверьте покупку материала нам. Мастер детально расскажет что и сколько стоит.
 • Мастера узкой специализации
  Мастера узкой специализации
  Одному человеку непросто на отлично делать весь спектр работ, потому мы имеем ряд универсальных мастеров, где каждый профессионал в совей конкретной области. Это позволяет нам гарантировать высшее качество предоставляемых услуг.