електрик воскресенка київ

Виклик електрика Воскресенка

від 200 грн.

Ціни на послуги електрика (Мінімальне замовлення - 250 грн)


Вид робітЦіна

Встановлення розетки

від 120 грн. Надіслати заявку

Заміна лампочки

150 грн. Надіслати заявку

Встановлення вимикача

від 120 грн. Надіслати заявку

Монтаж люстри

від 160 грн. Надіслати заявку

Встановлення дзвінка

140 грн. Надіслати заявку

Встановлення кнопки дзвінка

від 120 грн. Надіслати заявку

Заміна пробок

від 80 грн. Надіслати заявку

Заміна запобіжника

120 грн. Надіслати заявку

Підключення електроплити

140 грн. Надіслати заявку

Підключення бойлера

від 130 грн. Надіслати заявку

Встановлення світильника

від 60 грн. Надіслати заявку

Установка автоматів, ПЗВ

від 100 грн. Надіслати заявку

Встановлення стабілізатора напруги

від 250 грн. Надіслати заявку

Слаботочка

від 20 грн/п. м Надіслати заявку

Електропровід

від 300 грн. Надіслати заявку

Дежурний електрик

від 500 грн./день Надіслати заявку

Електромонтажні роботи

від 300 грн. Надіслати заявку

Монтаж заземлення

від 2100 грн. Надіслати заявку

Наші електрики

Сергій

Електрик 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Електрик, електромонтажник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Електрик 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Електрик

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Електромонтажник

Досвід роботи — 10 років

Електрик додому Воскресенка (Київ)

Серед мешканців одного з численних житлових масивів Києва – Воскресенки дуже великою популярністю користуються різноманітні побутові послуги. Багато людей не хочуть самостійно займатися ремонтом побутових приладів, ремонтом сантехніки та електрики, тому звертаються за допомогою до фахівців. Це абсолютно вірне рішення, адже поділ праці вже давно відбувся у всьому цивілізованому світі, тому кожна людина має займатися своєю справою.

Однією з найпопулярніших побутових послуг у Києві є ремонт електрики, саме їй регулярно користуються багато людей, які мешкають тут. Це зумовлено тим, що деякі інші неполадки можна усунути і самотужки, якщо є необхідне обладнання. Що стосується електрики, то її ремонт повинен проводитись виключно професіоналом. Це пов'язано з тим, що він зробить свою роботу набагато якісніше, до того ж він ще й має певні навички, наявність яких дозволить йому уникнути різних травм, які регулярно трапляються з непідготовленими людьми через удари електричним струмом.

Багато людей із Воскресенки користуються послугами електриків з нашої компанії, яких вони викликають до себе додому. Діяльність нашої фірми здійснюється вже багато років, тому ми встигли допомогти величезній кількості людей. Але найголовніше не кількість скоєних виїздів, а те, що кожного разу нашим електрикам вдавалося добиватися відмінних результатів. Цьому сприяє не лише професіоналізм усіх наших співробітників, але й те, що всі вони використовують для роботи лише надійне обладнання та справні інструменти. Саме тому ми гарантуємо найвищу якість наших послуг усім клієнтам.

Виклик електрика на Воскресенці в нашій компанії завжди можна здійснити, зателефонувавши нам по телефону. Також ви завжди можете залишити заявку на виклик спеціаліста прямо на нашому офіційному сайті, заповнивши невелику форму, де необхідно вказати свої дані. Ми не змусимо вас довго чекати на допомогу, адже наш електрик на Воскресенці швидко збереться на виклик, покладе необхідні інструменти в автомобіль і вирушить у дорогу. На місці він відразу ж візьметься за відновлення вашої електрики і вже незабаром надійно усуне проблему. Таким чином, ви можете розраховувати, що вже через пару годин вся електрична система у вашому будинку буде ідеально функціонувати без будь-яких збоїв і проблем.