електрик дарниця київ

Виклик електрика Дарниця

від 200 грн.

Ціни на послуги електрика (Мінімальне замовлення - 250 грн)


Вид робітЦіна

Встановлення розетки

від 120 грн. Надіслати заявку

Заміна лампочки

150 грн. Надіслати заявку

Встановлення вимикача

від 120 грн. Надіслати заявку

Монтаж люстри

від 160 грн. Надіслати заявку

Встановлення дзвінка

140 грн. Надіслати заявку

Встановлення кнопки дзвінка

від 120 грн. Надіслати заявку

Заміна пробок

від 80 грн. Надіслати заявку

Заміна запобіжника

120 грн. Надіслати заявку

Підключення електроплити

140 грн. Надіслати заявку

Підключення бойлера

від 130 грн. Надіслати заявку

Встановлення світильника

від 60 грн. Надіслати заявку

Установка автоматів, ПЗВ

від 100 грн. Надіслати заявку

Встановлення стабілізатора напруги

від 250 грн. Надіслати заявку

Слаботочка

від 20 грн/п. м Надіслати заявку

Електропровід

від 300 грн. Надіслати заявку

Дежурний електрик

від 500 грн./день Надіслати заявку

Електромонтажні роботи

від 300 грн. Надіслати заявку

Монтаж заземлення

від 2100 грн. Надіслати заявку

Наші електрики

Сергій

Електрик 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Електрик, електромонтажник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Електрик 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Електрик

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Електромонтажник

Досвід роботи — 10 років

Електрик додому Дарниця (Київ)

Цивілізація накладає певні рамки на нас. І найголовніша з них – наявність розетки під рукою. Як це не прикро, але ми всі залежимо від електрики, оскільки більшість наших побутових та особистих приладів працюють саме на електриці. Недарма ситуації, коли пропадає струм, зараховуються до форс-мажорних. Якщо виникають труднощі з електрикою, потрібно викликати електрика.

Люди, які мешкають у районі Дарниця у Києві, вже давно оцінили, що дуже зручно делегувати вирішення різних побутових проблем фахівцям. Це дозволяє їм не витрачати свій дорогоцінний час на дрібниці та зосередитись на інших завданнях. Звичайно, за послуги фахівців доводиться платити, але всі ці витрати з лишком окупаються завдяки тому, що ви заощаджуєте свої сили і отримуєте при цьому якісну послугу електрика. Крім того, іноді звернення за допомогою до фахівців може бути спричинене й іншими причинами. Наприклад, коли йдеться про ремонт електрики, то самостійно проводити подібні роботи просто нерозумно. Справа в тому, що крім їх складності необхідно ще й дбати про своє здоров'я, воно може бути зіпсоване через найменшу помилку, яка призведе до удару струмом.

У Дарниці є безліч людей, які мають проблеми з електрообладнанням або проводкою, але вони часто вважають за краще не звертати увагу на проблему, що є великою помилкою. Згодом несправність лише посилюватиметься і зрештою може призвести до великих проблем. Якщо так варіант розвитку подій вас не влаштовує, то рекомендуємо звернутися за допомогою до досвідченого електрика з Дарниці. Одним із місць, де це можна зробити є наша компанія. Фахівці нашої фірми завжди готові вирушити на виклик у будь-який район Києва, де вони зроблять оперативне ремонт несправної електрики у вашому будинку. Для цього він має не тільки досвід проведення аналогічних робіт, але й спеціальне обладнання, без якого дуже важко досягти хорошого результату. В результаті ми можемо не сумніватися у відмінному результаті ремонту, тому ми гарантуємо його нашим клієнтам. Наша організація завжди надає гарантійні сертифікати, які дозволяє не перейматися результатами, адже якщо щось піде не так, ми обов'язково все переробимо, не взявши з вас за це жодної копійки.

Виклик електрика на Дарниці, так само як і в будь-який інший район Києва, здійснюється телефоном. Наші оператори приймуть вашу заявку та швидко направлять до вас додому найближчого вільного спеціаліста, який і здійснить усі необхідні роботи. Він уважно огляне несправну електрику, виявить усі наявні неполадки та надійно ліквідує їх, що дозволить вам на довгий час забути про всі проблеми з проводкою та електроустаткуванням.