електрик пізняки київ

Виклик електрика Позняки

від 200 грн.

Ціни на послуги електрика (Мінімальне замовлення - 250 грн)


Вид робітЦіна

Встановлення розетки

від 120 грн. Надіслати заявку

Заміна лампочки

150 грн. Надіслати заявку

Встановлення вимикача

від 120 грн. Надіслати заявку

Монтаж люстри

від 160 грн. Надіслати заявку

Встановлення дзвінка

140 грн. Надіслати заявку

Встановлення кнопки дзвінка

від 120 грн. Надіслати заявку

Заміна пробок

від 80 грн. Надіслати заявку

Заміна запобіжника

120 грн. Надіслати заявку

Підключення електроплити

140 грн. Надіслати заявку

Підключення бойлера

від 130 грн. Надіслати заявку

Встановлення світильника

від 60 грн. Надіслати заявку

Установка автоматів, ПЗВ

від 100 грн. Надіслати заявку

Встановлення стабілізатора напруги

від 250 грн. Надіслати заявку

Слаботочка

від 20 грн/п. м Надіслати заявку

Електропровід

від 300 грн. Надіслати заявку

Дежурний електрик

від 500 грн./день Надіслати заявку

Електромонтажні роботи

від 300 грн. Надіслати заявку

Монтаж заземлення

від 2100 грн. Надіслати заявку

Наші електрики

Сергій

Електрик 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Електрик, електромонтажник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Електрик 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Електрик

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Електромонтажник

Досвід роботи — 10 років

Електрик додому Позняки (Київ)

Несправності у роботі електрики періодично можуть виникати у всіх людей. Багато хто з них при виявленні подібних проблем звертається за допомогою до фахівців, що є абсолютно правильним рішенням. Тільки справді кваліфікований майстер зможе ліквідувати неполадки так, що про них можна буде забути довгі роки. А ось ті люди, які займаються ремонтом самостійно, часто стикаються з проблемами вже дуже скоро, навіть якщо їм і вдається усунути неполадки. Однак найчастіше в результаті подібного втручання проблема лише посилюється, що в результаті все одно призводить до того, що людям доводиться шукати допомоги професійних електриків.

Розуміючи це, більшість з жителів Києва і конкретно району Позняки викликають до себе додому фахівців з електрики, які працюють у цій місцевості. Таких людей чимало. Деякі їх працюють у великих фірмах, що займаються різними побутовими послугами, інші працюють він. Однак, не всі вони пропонують однаково високу якість своїх послуг, тому до вибору потрібно підходити дуже серйозно. Для досягнення відмінного результату ми рекомендуємо звернутися за допомогою до нашої компанії, фахівці якої вже багато років допомагають людям усувати проблеми, пов'язані з неправильною роботою електрики. Всі вони є першокласними електриками на Позняках, тому не потрібно сумніватися в тому, що вони зроблять необхідну вам роботу, як потрібно. Для цього вони мають все необхідне і майстерність, і надійне обладнання, і справні інструменти. Знаючи це, ми зовсім не сумніваємося в тому, що ремонт вашої електрики буде виконаний бездоганно, тому ми завжди гарантуємо якість своєї роботи, видаючи всім клієнтам гарантійні талони.

Здійснити виклик електрика на Позняках у нашій компанії можна в будь-який зручний для вас час. Наш фахівець із задоволенням приїде до вас додому до Позняків чи будь-якої іншої точки Києва, щоб оперативно вирішити всі проблеми, що не дають нормально працювати електриці у вашому будинку. Відразу після вашого дзвінка до нашого контактного центру заявка буде розподілена на найближчого до вас вільного майстра, який дуже швидко збереться на виклик і вирушить у дорогу. Приїхавши до вас додому, він одразу розпочне виконання свого завдання. Електрик швидко впорається зі своєю роботою та надійно усуне виявлені неполадки.