електрик Осокорки київ

Виклик електрика Осокорки

від 200 грн.

Ціни на послуги електрика (Мінімальне замовлення - 250 грн)


Вид робітЦіна

Встановлення розетки

від 120 грн. Надіслати заявку

Заміна лампочки

150 грн. Надіслати заявку

Встановлення вимикача

від 120 грн. Надіслати заявку

Монтаж люстри

від 160 грн. Надіслати заявку

Встановлення дзвінка

140 грн. Надіслати заявку

Встановлення кнопки дзвінка

від 120 грн. Надіслати заявку

Заміна пробок

від 80 грн. Надіслати заявку

Заміна запобіжника

120 грн. Надіслати заявку

Підключення електроплити

140 грн. Надіслати заявку

Підключення бойлера

від 130 грн. Надіслати заявку

Встановлення світильника

від 60 грн. Надіслати заявку

Установка автоматів, ПЗВ

від 100 грн. Надіслати заявку

Встановлення стабілізатора напруги

від 250 грн. Надіслати заявку

Слаботочка

від 20 грн/п. м Надіслати заявку

Електропровід

від 300 грн. Надіслати заявку

Дежурний електрик

від 500 грн./день Надіслати заявку

Електромонтажні роботи

від 300 грн. Надіслати заявку

Монтаж заземлення

від 2100 грн. Надіслати заявку

Наші електрики

Сергій

Електрик 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Електрик, електромонтажник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Електрик 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Електрик

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Електромонтажник

Досвід роботи — 10 років

Електрик додому Осокорки (Київ)

У наш час кожна людина вдома користується величезною кількістю побутових приладів, які працюють від електричної мережі. Їхнє нормальне функціонування багато в чому залежить від того, як справлятиметься з проводкою з навантаженням. Вже багато років поспіль навантаження на електричні мережі значно збільшується. При цьому далеко не всі замінюють проводку у своїх квартирах та будинках, що пов'язано з певним ризиком. При надмірному навантаженні електрична система може не витримати і дати збій, що може призвести до катастрофічних наслідків. Саме тому, якщо ви помічаєте, що у вас є проблеми з електрикою, то краще не відкладати вирішення проблеми на потім, адже згодом стане лише гірше. Єдиний спосіб позбутися від неполадок раз і назавжди – запросити до себе додому професійного електрика, який допоможе вам.

Практично ніхто з житлового масиву Осокорки у Києві не намагається самостійно усувати проблеми, що виникають у роботі електрики. Причому це пов'язано не тільки з тим, що люди не хочуть самостійно займатися цими проблемами, а більшою мірою з тим, що це просто небезпечно. До того ж тільки професіонал може досягти хорошого результату і досягти відмінної роботи електрики у вашому будинку. Виклик електрика на Осокорках у Києві можна здійснити в одній із багатьох компаній, але для досягнення найкращого результату ми рекомендуємо вам звернутися до нашої фірми. У нас працюють лише висококваліфіковані фахівці, які повністю віддаються своїй справі. Крім того, вони мають величезний досвід роботи за своєю професією, тому для них не складе труднощів надійно усунути будь-яку проблему, яка тільки може виникнути в роботі електрики в квартирі або будинку.

Викликати електрика на Осокорках або в будь-яку іншу точку Києва дуже просто. Для цього необхідно зателефонувати з нашими операторами та докладно розповісти їм про наявну проблему. Вони підберуть вам зручний час візиту майстра, а він обов'язково приїде до вас додому точно до призначеного часу на службовому автомобілі. Фахівець візьме із собою все необхідне обладнання та інструменти. Відразу ж після приїзду наш співробітник розпочне виконання свого завдання. У найкоротший термін він надійно відновить несправну електрику та забезпечить її відмінну роботу на тривалий час.