електрик виноградар київ

Виклик електрика Виноградар

від 200 грн.

Ціни на послуги електрика (Мінімальне замовлення - 250 грн)


Вид робітЦіна

Встановлення розетки

від 120 грн. Надіслати заявку

Заміна лампочки

150 грн. Надіслати заявку

Встановлення вимикача

від 120 грн. Надіслати заявку

Монтаж люстри

від 160 грн. Надіслати заявку

Встановлення дзвінка

140 грн. Надіслати заявку

Встановлення кнопки дзвінка

від 120 грн. Надіслати заявку

Заміна пробок

від 80 грн. Надіслати заявку

Заміна запобіжника

120 грн. Надіслати заявку

Підключення електроплити

140 грн. Надіслати заявку

Підключення бойлера

від 130 грн. Надіслати заявку

Встановлення світильника

від 60 грн. Надіслати заявку

Установка автоматів, ПЗВ

від 100 грн. Надіслати заявку

Встановлення стабілізатора напруги

від 250 грн. Надіслати заявку

Слаботочка

від 20 грн/п. м Надіслати заявку

Електропровід

від 300 грн. Надіслати заявку

Дежурний електрик

від 500 грн./день Надіслати заявку

Електромонтажні роботи

від 300 грн. Надіслати заявку

Монтаж заземлення

від 2100 грн. Надіслати заявку

Наші електрики

Сергій

Електрик 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Електрик, електромонтажник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Електрик 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Електрик

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Електромонтажник

Досвід роботи — 10 років

Електрик додому Виноградар (Київ)

Багато жителів Києва мають проблеми, пов'язані з електрикою у своїх будинках. Внаслідок цього вони не можуть повною мірою користуватись своїми побутовими приладами, які для своєї роботи споживають електроенергію. Несправності можуть бути різні. У когось у будинку прокладена стара проводка, яка не може витримати навантаження, що зростає з кожним роком, в інших можуть бути неполадки з розетками або чимось іншим. Всі ці проблеми значно ускладнюють життя, тому найкраще спробувати їх одразу ж усунути. Але робити це самостійно дуже ризиковано. Причому справа навіть не в тому, що не всі можуть надійно ліквідувати несправності, найголовніше, що в процесі ремонту електрики можна отримати удар струмом, що може викликати великі проблеми, аж до летального результату.

Зважаючи на вищезазначене, краще не ризикувати та викликати до себе додому професійного електрика на Виноградарі, який за допомогою сучасного обладнання ліквідує неполадки. Так роблять і багато людей з житлового масиву Виноградар у Києві, які делегують завдання професіоналам та оплачують їх послуги, що є найнадійнішим способом усунення несправностей з електрикою. Багато хто з них чув про те, що наша компанія пропонує одночасно якісні та недорогі послуги, що є абсолютною правдою, тому вони звертаються за допомогою саме до нас. Ми завжди відповідально підходимо до своєї роботи, тому результат виходить відповідним. Його ми завжди обіцяємо своїм клієнтам та підтверджуємо у вигляді гарантійного сертифікату, який видається після закінчення робіт.

Здійснити виклик електрика на Виноградарі або будь-яку іншу частину Києва можна за телефоном або на офіційному сайті нашої компанії. Ми не кинемо вас у біді, адже нам добре відомо, як це жити з несправною системою енергопостачання. Саме тому один із наших електриків швидко вирушить на виклик до вас додому і відразу ж по приїзді візьметься за свою роботу. Ми гарантуємо, що вона буде виконана швидко та чітко. У цьому вже переконалися тисячі наших клієнтів, яким ми допомогли позбавитися проблем з електрикою. Всі вони залишилися задоволені наданою послугою, а тепер настала ваша черга переконатися в цьому на своєму прикладі та забезпечити відмінне функціонування системи енергопостачання у своєму будинку на довгі роки.