електрик березняки київ

Виклик електрика Березняки

від 200 грн.

Ціни на послуги електрика (Мінімальне замовлення - 250 грн)


Вид робітЦіна

Встановлення розетки

від 120 грн. Надіслати заявку

Заміна лампочки

150 грн. Надіслати заявку

Встановлення вимикача

від 120 грн. Надіслати заявку

Монтаж люстри

від 160 грн. Надіслати заявку

Встановлення дзвінка

140 грн. Надіслати заявку

Встановлення кнопки дзвінка

від 120 грн. Надіслати заявку

Заміна пробок

від 80 грн. Надіслати заявку

Заміна запобіжника

120 грн. Надіслати заявку

Підключення електроплити

140 грн. Надіслати заявку

Підключення бойлера

від 130 грн. Надіслати заявку

Встановлення світильника

від 60 грн. Надіслати заявку

Установка автоматів, ПЗВ

від 100 грн. Надіслати заявку

Встановлення стабілізатора напруги

від 250 грн. Надіслати заявку

Слаботочка

від 20 грн/п. м Надіслати заявку

Електропровід

від 300 грн. Надіслати заявку

Дежурний електрик

від 500 грн./день Надіслати заявку

Електромонтажні роботи

від 300 грн. Надіслати заявку

Монтаж заземлення

від 2100 грн. Надіслати заявку

Наші електрики

Сергій

Електрик 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Електрик, електромонтажник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Електрик 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Електрик

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Електромонтажник

Досвід роботи — 10 років

Електрик додому Березняки (Київ)

Березняки є одним із великих житлових масивів у Києві. Тут мешкає велика кількість людей, що створює значний попит на різні побутові послуги. Особливою популярністю серед мешканців району користуються послуги електриків, які допомагають їм впоратися з різними проблемами. Серед них варто відзначити заміну електричної проводки, встановлення лічильника, розетки, вимикача та багато іншого. Звичайно, багато людей скажуть, що це вони цілком здатні зробити і самі. Однак необхідно розуміти, що якість такої роботи, швидше за все, буде помітно нижчою, не кажучи вже про те, що в її процесі ви цілком можете отримати удар електричним струмом, що згубно позначиться на здоров'ї.

Саме тому краще користуватися послугами електрика на Березняках, тим більше, що знайти кваліфікованого майстра, який зробить всю необхідну роботу за доступні гроші, не так складно. Одним із місць, де можна отримати подібну послугу та викликати електрика на Березняках, є наша компанія. Тому, якщо вам потрібна допомога, то ви завжди можете попросити її у нас. Ви будете приємно вражені не лише якістю виконання всіх робіт, але й її швидкістю. Наші співробітники завжди намагається максимізувати обидва ці параметри, виконуючи свою роботу максимально добре та оперативно. Для виконання різних завдань у них є спеціальне обладнання та надійні інструменти, на які наші електрики завжди можуть покластися, виконуючи свою роботу. Саме це дозволяє їм добиватися відмінного результату, а нашій компанії гарантувати його клієнтам. Для цього ми надаємо всім замовникам гарантійні сертифікати, які підтверджують надійність виконаної роботи та тривалий термін служби усієї електрики у вашому будинку.

Якщо вам потрібна допомога нашого електрика, то вам необхідно лише зателефонувати нашим операторам або залишити заявку на офіційному сайті нашої організації. Саме так можна викликати майстра до себе додому у будь-якому районі Києва. Наш співробітник завжди готовий відправитися на виклик, тому він обов'язково прибуде до вас додому точно до призначеної години. У нього вже будуть із собою всі необхідні інструменти, тому ніщо не заважатиме йому відразу ж взятися за свою справу. Він обов'язково грамотно відновить працездатність вашої електричної мережі, надовго позбавивши вас проблем у її роботі.