електрик троєщина київ

Виклик електрика Троєщина

від 200 грн.

Ціни на послуги електрика (Мінімальне замовлення - 250 грн)


Вид робітЦіна

Встановлення розетки

від 120 грн. Надіслати заявку

Заміна лампочки

150 грн. Надіслати заявку

Встановлення вимикача

від 120 грн. Надіслати заявку

Монтаж люстри

від 160 грн. Надіслати заявку

Встановлення дзвінка

140 грн. Надіслати заявку

Встановлення кнопки дзвінка

від 120 грн. Надіслати заявку

Заміна пробок

від 80 грн. Надіслати заявку

Заміна запобіжника

120 грн. Надіслати заявку

Підключення електроплити

140 грн. Надіслати заявку

Підключення бойлера

від 130 грн. Надіслати заявку

Встановлення світильника

від 60 грн. Надіслати заявку

Установка автоматів, ПЗВ

від 100 грн. Надіслати заявку

Встановлення стабілізатора напруги

від 250 грн. Надіслати заявку

Слаботочка

від 20 грн/п. м Надіслати заявку

Електропровід

від 300 грн. Надіслати заявку

Дежурний електрик

від 500 грн./день Надіслати заявку

Електромонтажні роботи

від 300 грн. Надіслати заявку

Монтаж заземлення

від 2100 грн. Надіслати заявку

Наші електрики

Сергій

Електрик 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Електрик, електромонтажник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Електрик 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Електрик

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Електромонтажник

Досвід роботи — 10 років

Електрик додому Троєщина (Київ)

В одній із великих житлових масивів – Троєщині, розташованому на лівому березі Дніпра, мешкає велика кількість людей. Всі вони, звичайно ж, користуються вдома різними електричними приладами, для нормального функціонування яких необхідно, щоб система енергопостачання працювала без збоїв. Однак насправді проблеми з електрикою є в багатьох будинках, просто люди вважають за краще не звертати на них уваги, думаючи, що вони можуть розсмоктатися самі собою. Така позиція є невірною, адже згодом усі неполадки лише посилюватимуться, що цілком може призвести до вельми неприємних наслідків. Саме тому з усуненням несправностей у роботі електрики не варто затягувати. Найкраще відразу звернутися за допомогою до грамотного електрика, який надійно усуне наявні проблеми, і ви зможете надовго забути про всі неполадки. Тим більше, що знайти хорошого електрика на Троєщині в Києві не складно, адже тут працює величезна кількість таких фахівців.

Одним із місць, де завжди можна отримати кваліфіковану допомогу, пов'язану з ремонтом електрики, є наша організація. Ми вже багато років надаємо своїм клієнтам якісні послуги у всіх районах Києва, в тому числі й у Троєщині, куди будь-якої миті можуть вирушити на виклик електрики з нашої фірми. Для того, щоб швидко добиратися до місця, вони використовують спеціальні автомобілі, які до того ж допомагають їм брати з собою все необхідне обладнання та інструменти. Без них буде дуже важко виконати ремонт і досягти хорошого результату, який ми завжди гарантуємо своїм клієнтам. Причому це не обмежується лише словами. Для їх підтвердження ми завжди вручаємо своїм клієнтам гарантійні сертифікати після закінчення робіт, які підтверджують бездоганність наданих нами послуг електрика на Троєщині.

Виклик електрика на Троєщині або будь-яке інше місце здійснюється в нашій компанії за телефоном або на нашому офіційному сайті, де можна залишити заявку. Відразу ж після вашого звернення до вас буде оперативно направлений один із наших співробітників, який відразу ж по приїзді візьметься за ремонт несправної електрики. Він уважно огляне її стан, виявить, де є проблеми і надійно ліквідує їх так, що ви надовго забудете про всі неполадки, які ще багато років не виникатимуть у роботі вашої електричної системи.