електрик печерськ київ

Виклик електрика Печерськ

від 200 грн.

Ціни на послуги електрика (Мінімальне замовлення - 250 грн)


Вид робітЦіна

Встановлення розетки

від 120 грн. Надіслати заявку

Заміна лампочки

150 грн. Надіслати заявку

Встановлення вимикача

від 120 грн. Надіслати заявку

Монтаж люстри

від 160 грн. Надіслати заявку

Встановлення дзвінка

140 грн. Надіслати заявку

Встановлення кнопки дзвінка

від 120 грн. Надіслати заявку

Заміна пробок

від 80 грн. Надіслати заявку

Заміна запобіжника

120 грн. Надіслати заявку

Підключення електроплити

140 грн. Надіслати заявку

Підключення бойлера

від 130 грн. Надіслати заявку

Встановлення світильника

від 60 грн. Надіслати заявку

Установка автоматів, ПЗВ

від 100 грн. Надіслати заявку

Встановлення стабілізатора напруги

від 250 грн. Надіслати заявку

Слаботочка

від 20 грн/п. м Надіслати заявку

Електропровід

від 300 грн. Надіслати заявку

Дежурний електрик

від 500 грн./день Надіслати заявку

Електромонтажні роботи

від 300 грн. Надіслати заявку

Монтаж заземлення

від 2100 грн. Надіслати заявку

Наші електрики

Сергій

Електрик 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Електрик, електромонтажник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Електрик 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Електрик

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Електромонтажник

Досвід роботи — 10 років

Електрик додому Печерськ (Київ)

У Печерському районі Києва проживає понад двісті тисяч осіб, кожна з яких щодня користується величезною кількістю електричних приладів. Для їх нормальної роботи потрібне надійне функціонування електрики в будинку. Однак у нашому місті цим можуть похвалитися далеко не всі. Проблеми є у багатьох жителів столиці, але не всі вони поспішають усувати їх. Справа в тому, що деякі з них вважають, що несправності усунуть самі собою, а інші просто не знають, як здійснити ремонт. Перші сильно помиляються, оскільки проблема згодом тільки розростатиметься, а другі мабуть не підозрюють, що можна звернутися за кваліфікованою допомогою, що дозволить вже незабаром забути про всі несправності.

Викликати електрика на Печерську до себе додому можна в будь-якому районі Києва. У кожному з них здійснюють свою діяльність безліч майстрів, які радо допоможуть вам усунути неполадки. Жителі Печерська можуть звернутися за допомогою до нашої компанії, яка є одним із лідерів у цій галузі. У нас в штаті присутні тільки найкращі фахівці, які багато разів доводили, що на них можна покластися, коли йдеться про роботи з електрикою. Вони користуються сучасним обладнанням, яке завжди дозволяє їм точно визначати де є проблема і без особливих проблем усувати несправність, забезпечуючи відмінну роботу електрики у всьому вашому будинку.

Якщо вам потрібна допомога фахівця, рекомендуємо вам здійснити його виклик. Електрик з радістю приїде до вас до Печерська та здійснить необхідні роботи. Щоб здійснити виклик, вам знадобиться спочатку зв'язатися з операторами нашої фірми, які приймуть вашу заявку. Незабаром вона буде розподілена на вільного електрика з Печерська, який швидко покладе в автомобіль усі необхідні інструменти та вирушить на виклик. Він дістанеться до вашого будинку дуже швидко і, не відкладаючи справу в довгу скриньку, візьметься за роботу. По приїзду майстер здійснить огляд усієї електрики у вашому будинку, щоб визначити фронт майбутніх робіт. Виявивши всі проблеми, фахівець розрахує точну вартість їх усунення і, отримавши згоду на їхнє проведення, візьметься за справу. В результаті вже через кілька годин ремонт буде завершено, і ви зможете користуватися електрикою у своїй квартирі, не боячись виникнення будь-яких проблем.