електрик оболонь київ

Виклик електрика Оболонь

від 200 грн.

Ціни на послуги електрика (Мінімальне замовлення - 250 грн)


Вид робітЦіна

Встановлення розетки

від 120 грн. Надіслати заявку

Заміна лампочки

150 грн. Надіслати заявку

Встановлення вимикача

від 120 грн. Надіслати заявку

Монтаж люстри

від 160 грн. Надіслати заявку

Встановлення дзвінка

140 грн. Надіслати заявку

Встановлення кнопки дзвінка

від 120 грн. Надіслати заявку

Заміна пробок

від 80 грн. Надіслати заявку

Заміна запобіжника

120 грн. Надіслати заявку

Підключення електроплити

140 грн. Надіслати заявку

Підключення бойлера

від 130 грн. Надіслати заявку

Встановлення світильника

від 60 грн. Надіслати заявку

Установка автоматів, ПЗВ

від 100 грн. Надіслати заявку

Встановлення стабілізатора напруги

від 250 грн. Надіслати заявку

Слаботочка

від 20 грн/п. м Надіслати заявку

Електропровід

від 300 грн. Надіслати заявку

Дежурний електрик

від 500 грн./день Надіслати заявку

Електромонтажні роботи

від 300 грн. Надіслати заявку

Монтаж заземлення

від 2100 грн. Надіслати заявку

Наші електрики

Сергій

Електрик 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Електрик, електромонтажник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Електрик 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Електрик

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Електромонтажник

Досвід роботи — 10 років

Електрик додому Оболонь (Київ)

За статистикою проблеми з електрообладнанням та проводкою є у багатьох жителів Києва. Це справедливо для людей із усіх районів міста, зокрема й для мешканців Оболоні. Вони дуже часто вважають за краще не звертати уваги на наявну у них проблему, що закінчується не надто приємними наслідками. Фахівці зазначають, що при виявленні проблем найкраще викликати до себе додому електрика, який допоможе зробити необхідні роботи. Якщо ж піти іншим шляхом, і залишити проблему як є, то згодом вона тільки посилиться, що цілком може призвести до короткого замикання та інших серйозних неприємностей. Також деякі люди роблять помилку, коли починають самостійно усувати наявні неполадки. Це не тільки неприйнятно з точки зору надійності ремонту електрики, так як для здійснення цих робіт необхідно мати певні навички, але ще й дуже небезпечно, так як існує ймовірність ураження електрикою.

Найкращий спосіб позбутися подібних проблем – здійснити виклик електрика на Оболоні з нашої компанії, який завжди готовий вирушити в дорогу до будь-якої точки Києва, у тому числі й до Оболоні. Наша фірма надає своїм клієнтам подібні послуги вже далеко не перший рік, тому вже тисячі людей переконалися в тому, що ми не кидаємо слів на вітер, коли говоримо про відмінну якість послуг електрика Оболонь, що надаються нами. Такий результат стає можливим не лише завдяки професіоналізму людей, які здійснюють дані роботи, хоча, безумовно, без цього він був би неможливим. Ще одним надзвичайно важливим фактором є те, що всі наші співробітники мають відмінне обладнання, яке дозволяє їм проводити різні перевірки та грамотно усувати виявлені проблеми.

Викликати електрика на Оболоні дуже просто. Для цього вам знадобиться зв'язатися з нашими операторами по телефону або залишити заявку на офіційному сайті нашої фірми. У будь-якому випадку ми не кинемо вас у біді і оперативно пошлемо майстра до вас на виручку. Він підготує все необхідне для проведення робіт і швидко приїде на місце, після чого відразу ж візьметься за свою справу. Результат нашого втручання буде видно вже за дуже короткий час, коли наш співробітник оголосить свою виконану роботу. Він забезпечить відмінне функціонування електрики у вашому будинку і надовго позбавить вас будь-яких проблем.