електрик Поділ київ

Виклик електрика Поділ

від 200 грн.

Ціни на послуги електрика (Мінімальне замовлення - 250 грн)


Вид робітЦіна

Встановлення розетки

від 120 грн. Надіслати заявку

Заміна лампочки

150 грн. Надіслати заявку

Встановлення вимикача

від 120 грн. Надіслати заявку

Монтаж люстри

від 160 грн. Надіслати заявку

Встановлення дзвінка

140 грн. Надіслати заявку

Встановлення кнопки дзвінка

від 120 грн. Надіслати заявку

Заміна пробок

від 80 грн. Надіслати заявку

Заміна запобіжника

120 грн. Надіслати заявку

Підключення електроплити

140 грн. Надіслати заявку

Підключення бойлера

від 130 грн. Надіслати заявку

Встановлення світильника

від 60 грн. Надіслати заявку

Установка автоматів, ПЗВ

від 100 грн. Надіслати заявку

Встановлення стабілізатора напруги

від 250 грн. Надіслати заявку

Слаботочка

від 20 грн/п. м Надіслати заявку

Електропровід

від 300 грн. Надіслати заявку

Дежурний електрик

від 500 грн./день Надіслати заявку

Електромонтажні роботи

від 300 грн. Надіслати заявку

Монтаж заземлення

від 2100 грн. Надіслати заявку

Наші електрики

Сергій

Електрик 5-го розряду

Досвід роботи — 14 років

Артем

Електрик, електромонтажник

Досвід роботи — 12 років

Валерій

Електрик 5-го розряду

Досвід роботи — 16 років

Олександр

Сантехнік-електрик

Досвід роботи — 8 років

Артур

Електрик

Досвід роботи — 12 років

Ігор

Електромонтажник

Досвід роботи — 10 років

Електрик додому Поділ (Київ)

Достатньо багато людей регулярно користуються послугами електриків на Подолі. Це пов'язано з тим, що навантаження на електричні мережі, що постійно збільшується, вимагає їх заміни, а коли вона не здійснюється, виникають різні проблеми, вирішувати які також доводиться електрикам. Самостійно впоратися із цими завданнями більшості людей не під силу. Це з тим, що вони просто немає необхідного досвіду та устаткування щодо цих робіт. Крім того, більшість людей розуміють, що під час ремонту електрики існує ймовірність ураження струмом, якщо щось зробити не так. Вони бережуть своє здоров'я, тому вважають за краще звертатися за допомогою до професіоналів. Так роблять і жителі району Поділ, що знаходиться в Києві, які викликають електриків до себе додому для проведення робіт.

Існує безліч місць, де можна знайти непоганого електрика, але якщо ви хочете, щоб вашою проблемою займався справжній професіонал, вам слід попросити допомоги у нашій компанії. Ми здійснюємо свою діяльність уже багато років, тому нам удалося допомогти тисячам київських сімей, більшість із яких залишилися задоволені виконаною роботою. Це абсолютно не дивно, ремонт завжди здійснюється за всіма правилами і нормами і з використанням сучасного обладнання, що завжди забезпечує відмінний результат. Він завжди обіцяється всім клієнтам, причому не лише на словах. Спеціально для їх підтвердження наша компанія надає замовникам гарантійні сертифікати. Вони підтверджують якість роботи та дозволяють розраховувати не безкоштовне усунення несправностей, якщо вони будуть виявлені протягом дії гарантійного терміну.

Якщо у вас у будинку виникла проблема з електрикою, не варто відкладати її рішення на потім. Найкраще відразу ж зателефонувати до нашої компанії та викликати професійного електрика на Подолі прямо до себе додому. Наш спеціаліст із задоволенням приїде до вас у Поділ або в будь-який інший район Києва, щоб надійно усунути усі наявні неполадки. Він обов'язково візьме із собою інструменти, які дозволять йому провести перевірку всієї електрики, знайти неполадки та надійно усунути їх. Саме тому ви можете не сумніватися, що вже за пару годин вся електрика у вашому будинку функціонуватиме бездоганно, і вам ще довгі роки не доведеться турбуватися про її стан.